Autor Wątek: [Kupię] Bagażnik do Challenge Hurricane  (Przeczytany 2536 razy)

storm

  • Gość
[Kupię] Bagażnik do Challenge Hurricane
« dnia: Sierpień 16, 2017, 11:48:24 am »
Jak w temacie. W swoim nowym nabytku go nie posiadam - zatem poszukuję.
Ktoś/coś może wie, posiada?

l-malik

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 64
Odp: [Kupię] Bagażnik do Challenge Hurricane
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2017, 04:23:06 pm »
Posiadam takowego - mogę Ci podesłać foty. Sam sobie wyspawasz, to żadna filozofia. 0.5 m rurki fi10 i trochę płaskownika. Całość przywracana do wzmocnień ramy fotela.

lechulysy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: [Kupię] Bagażnik do Challenge Hurricane
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2017, 07:48:49 pm »
W naszej Optimie mamy bagażnik ale nie nadaje się do mocowania sakw (brakuje mu dolnych rurek), a z tego co pamiętam jeździsz z sakwami
Swoją drogą jakbyś dawał komuś zlecenie wyspawania bagażnika pod sakwy boczne to przy rozsądnych kosztach byłbym chyba zainteresowany
Leszek

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: [Kupię] Bagażnik do Challenge Hurricane
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2017, 07:19:49 pm »
Posiadam takowego - mogę Ci podesłać foty. Sam sobie wyspawasz, to żadna filozofia. 0.5 m rurki fi10 i trochę płaskownika. Całość przywracana do wzmocnień ramy fotela.

Mnie do M5 pod sakwy wyszło 2m pręta alu i dwie blaszki. Jedna na mocowanie lampki, druga na górę, by torba nie przelatywała.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


l-malik

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 64
Odp: [Kupię] Bagażnik do Challenge Hurricane
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2017, 08:39:33 pm »
Fucktyczenie... O tym zapomniałem... Mój bagażnik jest przewidziany do dedykowanej torby, a nie do sakw.