Autor Wątek: Powitać  (Przeczytany 1083 razy)

Inc0

• kolarz na poziomie
Powitać
« dnia: Sierpień 14, 2017, 07:16:37 am »
Witam wszystkich. Mam na imię Wojtek mieszkam w pobliżu "gniazda srebrnych ptaków" w okolicy Rzeszowa  moje zainteresuowania to sie nauka, technika, biologia, astronomia ,itp oraz mam kilka hobby :akwarystyka, fotografia i ofc rowery :) Obecnie jestem w posiadaniu złożonego samodzielnie 13lat temu i zmodernizowanego 3 lata temu roweru pionowego opartego na ramie ze stopu aluminium firmy cyclecraft  z przeznaczeniem do MTB/XC w praktyce obecnie juz tylko do przejażdzek po okolicznych lasach oraz od niedawna jestem właścicielem używanej będącej w niezłym stanie wizualnym ale nieco "zapuszczonej technicznie " trekingowej/szosowej ? optimy raider która jest obecnie w trakcie doprowadzania do "porządku" , nieco później planuje ja usprawnić i zmodyfikować dla swoich potrzeb. Mam tez w głowie mgliste zarysy planów zbudowania własnej konstrukcji trójkołowca typu tadpole full suspension nie ukrywam że tematyka budowania roweru od podstaw jest dla mnie terra incognita i dlatego gdy zaczną się materializować moje pomysły liczę na merytoryczne wsparcie bardziej doświadczonych i zasobniejszych w wiedze kolegów i koleżanek .
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

Makenzen

• całkiem inny wariat
Odp: Powitać
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2017, 01:45:14 pm »
Cześć :)
Chciałabym być zasobna w wiedzę, ale nie mam do spraw technicznych ni krzty nabożeństwa - ja tu tylko pedałuję ;) Ale mogę robić za duchowe wsparcie w budowie własnej poziomki!  8)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Inc0

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2017, 03:59:37 pm »
Wsparcie moralne jest bardzo potrzebne :)
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

klubowy

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2017, 08:04:15 pm »
Cieszyn wita!
Trajka w układzie kijanki to świetna rzecz 8)

Dragon

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2017, 02:18:40 pm »
Witam z Trójmiasta  :)
"Ubierz się w obcisłe, bo to warto mieć styl
I depniemy sobie ode wsi dode wsi..."