Autor Wątek: Kufry  (Przeczytany 1041 razy)

Maciej K

• wyczynowiec na poziomie
Kufry
« dnia: Lipiec 10, 2017, 06:17:46 pm »
Witam wszystkich... Nawiązując do tematu "Nowy kufer Kaczmarka" (Galeria), przenoszę kwestię kufrów do działu bardziej odpowiedniego i pragnę poinformować wszystkich, iż pogrzebałem ostatnio w swoich śmieciach.
Okazało się, że od 1993 wykonałem 27 modeli kufrów do rowerów poziomych i nie tylko (3 na tradycyjne).
Sześć modeli czeka na wykończenie, zdjęcie form i produkcję.
Kilka modeli ma na wyłączność mój importer, ale 12 różnych kufrów przy pomocy Kamila (Aventybike) może w niedługim czasie ozdobić pojazdy i właścicieli ucieszyć.
Oprócz tych 12 tu są jeszcze formy na 2 kufry do pojazdów siedzących, głównie Choperów. (są takie 2 na OLX).
Wierzę, że Kamil po uwielbieniu, jakim w temacie "Aventybike" tu na Forum obdarzonym został, zaproponuje ceny bardziej przyjacielskie niż moje.
O ile jakieś zainteresowanie będzie, to w najbliższym czasie Kamil zeskanuje zdjęcia i w dziale ?Sprzedam, kupię? będzie je sukcesywnie umieszczać. Wraz z cenami.
Naturalnie może się okazać, że polscy poziomowcy są od zachodnich mądrzejsi i żadnych poliestrowych, aerodynamicznych pudeł na mydło wozić nie zechcą. O.K. Przymusu nie ma.
Strona z kuframi - o ile Kamil i jeszcze jeden się sprężą - najpewniej powstanie i ci z zachodu będą je kupować, jak to od 1993 roku namiętnie czynią.
W kolekcji na DZIŚ są 2 sporty mini i 3 midi (Tour "mini", Baron i Baron sport). Pozostałe, to kufry duże.
I sportowe i do turystyki większej.
O walorach czy też wadach tych skorup najlepiej niech wypowiedzą się - jeśli już - ci, którzy ich używają.
Ja np. wiem o 7 miu ludziach, którym kufry moje życie uratowały lub od kalectwa uchroniły.
Podziękowania w Polsce zbierałem ja, w RFN mój importer.
Zapraszam do dyskusji. Maciej K.

p.s. Wszystkich tych, którzy tak na moje dwuosobowe DUO (w dziale "sprzedam, kupię") wsiedli i wypisywali,
że na ścieżki za szerokie, na ulice za wolne informuję, że mój importer widział w tym roku dwuosobowy Velomobil
(z elektrodopalaniem) Twike (twike.com) na .......autostradzie.
Początkowo była to szwajcarska konstrukcja, ale chyba kupili ją Niemcy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2017, 06:21:46 pm wysłana przez Maciej K »