Autor Wątek: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017  (Przeczytany 12624 razy)

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:17:08 am »
Miało być z pedała, ale niestety będzie mechanicznie - siła wyższa.  ;) Plusy są takie, że będę w Wildze już dzisiaj! ;D

woldopeper

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Challenge Mistral zwany Rudym
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 27, 2017, 11:44:18 am »
Witam
Kto planuje w piąteczek tak koło 15-17 wystartować  z -Warszawy lub okolic, może bym się podłączył ?
pozdrawiam Waldek

storm

  • Gość
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 27, 2017, 02:27:15 pm »
Gdyby ktoś pytał - ja pewnie odpalę pedały około 16-18 z okolic Kruczkowskiego na Powiślu.
I teraz pytanie: ktoś wie w jakim stanie technicznym znajduje się aktualnie DW801? Rok temu była w stanie przejezdnym tylko dla rowerów z amortyzacją.
Zresztą sami zobaczcie: https://goo.gl/maps/rVK6umpShAS2

@Dziasiek? Jak jest obecnie?

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 27, 2017, 04:56:30 pm »
@Sztormiak

Jechałem tydzień temu na Przedzlotówkę i jest piękny nowy asfalt.
Można dzidować.

Przy okazji się przypomnę.
Ruszam w czwartek z Piaseczna w okolicach 17-18.
Zapraszam do wspólnego przejazdu :)
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

lechulysy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 27, 2017, 05:28:42 pm »
Kto planuje w piąteczek tak koło 15-17 wystartować  z -Warszawy lub okolic, może bym się podłączył ?
o ile nie będzie burz i deszczów to będę jechał z okolic Stadionu Narodowego ok 15.30-16.00 mniej więcej tak jak za zwyczaj jeżdżę w tamtą stronę:
https://ridewithgps.com/routes/22551497
zastanawiam się jeszcze czy na pewno jechać do Gory Kalwarii (ze względu na most, którym średnio lubię jechać) czy raczej przepłynąć promem w Gassach i potem przez Otwock Stary i Glinki - ta druga opcja na razie wygrywa, a w sumie można zdecydować po drodze :)

Leszek

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2017, 06:11:02 pm »
Melduję się w Wildze, jest nas tu już troje poziomo nastawionych!!! ;D

woldopeper

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Challenge Mistral zwany Rudym
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2017, 07:11:58 pm »
@ lechulysy
Pracuję do 16 jeżeli uda mi się urwać trochę wcześniej to spróbuję się podłączyć.
pozdrawiam Waldek

Dziasiek

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 169
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2017, 07:14:40 pm »
@Makenzia, no teraz gadasz do rzeczy. I nie ma co myśleć, tylko trza sakwy do drogi gotować. Jasne, że jedziemy!
@Stormi - Tehen prawdę prawi. Macie autostradę do samej Wilgi.
@ Lechu i wszyscy, którzy wybieracie się na kołach - omijajcie, proszę most w Górze Kalwarii. Najlepiej przez prom w Gassach,
Ja lubię jeszcze przez Karczew, Janów, Brzezinę, Łukówiec, Całowanie, Warszawice. Wtedy wylatuje sie na 801 przy stacji benzynowej w Radwankowie.  Stąd 801 ma już znośne pobocze aż do nowej nawierzchni  w Sobieniach.
@ Gajowy - czy to znaczy, że mam Rosynanta siodłać i mogę Wam zaraz grabę uścisnąć?


gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 27, 2017, 07:39:57 pm »
@ Gajowy - czy to znaczy, że mam Rosynanta siodłać i mogę Wam zaraz grabę uścisnąć?

Zapraszamy! ;)

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:40:20 pm »
@Makenzia, no teraz gadasz do rzeczy. I nie ma co myśleć, tylko trza sakwy do drogi gotować. Jasne, że jedziemy!

No to wznoś modły, żeby mi się udało w tym czasie urlop zaklepać. Żeby moja zmienniczka z podstawowej roboty też sobie na ten czas nie zaplanowała wolnego. Poza tym od niedawna współpracuję z nowym pismem, to dwumiesięcznik, i na koniec sierpnia wypada zamknięcie numeru. Dzisiaj zamykam numer lipcowo-sierpniowy. Wyskoczyło mi to z nagła i przyspawało do kompa, zapowiada się długa noc, klnę w żywy kamień, bo pewnie jakoś w środku nocy do Was dotrę...  :'(
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

storm

  • Gość
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 27, 2017, 10:12:18 pm »
@Sztormiak
Jechałem tydzień temu na Przedzlotówkę i jest piękny nowy asfalt.
Można dzidować.
Przy okazji się przypomnę.
Ruszam w czwartek z Piaseczna w okolicach 17-18.
Zapraszam do wspólnego przejazdu :)

@Taczhen - nie da rady, Piaseczno? Po co mi lewa strona Wisły skoro Zlot jest w Wildze po prawej? :D

@Lechyłysy - Ty też chcesz jechać lewą stroną? Nie możesz uderzać po prawej?
Ja bym proponował tak:
http://tiny.pl/g1jjl
Lucerny, Mrówcza - uliczki zbadane wieki temu, 10 lat temu przy okazji Nocnych Mas Krytycznych i Otwockich więc mogę polecić bo ruch praktycznie żaden.

Wydaje mi się, że najlepsze miejsce do ewentualnego spotkania to okolice wjazdu na Kadetów, lub ewentualnie wcześniej w okolicach zjazdu z Mostu Siekierkowskiego.
(uwaga!!! bardzo niebezpieczny zjazd, jakiś idiota po prostej zaprojektował schody!)

lechulysy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 28, 2017, 05:49:05 am »
@Lechyłysy - Ty też chcesz jechać lewą stroną? Nie możesz uderzać po prawej?
Ja bym proponował tak:
http://tiny.pl/g1jjl
Lucerny, Mrówcza - uliczki zbadane wieki temu, 10 lat temu przy okazji Nocnych Mas Krytycznych i Otwockich więc mogę polecić bo ruch praktycznie żaden.
@Storm, też bym wolał tak jak proponujesz bo tak mam bliżej, ale ze względu na duży ruch samochodowy (mieszkam w okolicy i mam ten rejon objeżdzony) wolę nadłożyć drogi i jechać "boczkiem, boczkiem..."  :)
Leszek

storm

  • Gość
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 28, 2017, 07:43:57 am »
@Lechu - ale ten ruch samochodowy to niby gdzie? Na moście na śmieszce? ;) Na Mrówczej? Czy na Kadetów? ;)
W czwartek po południu nie powinno być dużego ruchu smrodów wyjeżdżających z miasta, więc te uliczki nie powinny być jeszcze pozapychane blaszkami usiłującymi ominąć korki na wylotówkach.

Dziasiek

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 169
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 28, 2017, 09:11:15 am »
@ Storm, dobrą drogę wymyśliłeś. Kadetów, Mrówcza aż do Jozefowa jest ok. niezależnie od ruchu. Potem proponuję Karczew i dalej, tak jak napisałem wyżej, przed Całowanie.


lechulysy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: Dojazd na X Zlot Rowerów Poziomych Wilga 2017
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 28, 2017, 10:11:05 am »
@Lechu - ale ten ruch samochodowy to niby gdzie? Na moście na śmieszce? ;) Na Mrówczej? Czy na Kadetów? ;)
W czwartek po południu nie powinno być dużego ruchu smrodów wyjeżdżających z miasta, więc te uliczki nie powinny być jeszcze pozapychane blaszkami usiłującymi ominąć korki na wylotówkach.
@Storm - "ja wiedziałem, że tak będzie" ;)
po południu duży ruch jest na Patriotów w stronę Otwocka (jak widzę chcesz w nią wjechać już w Miedzeszynie) oraz na 801 do ronda z 50 (801 jest na tym odcinku szeroka więc jest traktowana jako lokalna "autostrada",  wyprzedzanie na trzeciego jest tam na porządku dziennym - mówię to jako kierowca samochodu)

dobra wiadomość: jeśli jedziesz w czwartek na pewno będzie tam mniejszy ruch niż w piątek po południu - ja jadę w piątek
Leszek