Autor Wątek: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.  (Przeczytany 9348 razy)

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« dnia: Maj 31, 2017, 08:44:54 am »
Siemacie!

https://www.facebook.com/events/1388825444543610

11 czerwca od około godziny 9 rano odbywać się będzie wielki przejazd rowerowy w trójmieście i okolicach. Zapraszam wszystkich do udziału w imprezie, ja jestem tam co roku praktycznie, zabawa jest przednia! Wszystkie szczegóły macie w wydarzeniu na facebook, ja będę z kolegą startował z Gdańska o 6 rano, jedziemy do Wejherowa sennym tempem, stamtąd wyjazd jest o 9:55 (9:40 zbiórka na Placu Jakuba Wejhera). Kolega policzył że będzie to jakieś 100km łącznie do zrobienia :) miła niedzielna wycieczka. Warto być tak czy inaczej. Do zobaczenia na trasie!
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

aligatorpoczta

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 422
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2017, 07:25:50 pm »
Ja jadę tylko jeszcze nie wiem skąd
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2017, 11:01:44 am »
W zasadzie to z kumplem też się zastanawiamy czy wejherowo czy tczew, tak czy siak w tym roku na pewno chcę jechać gdzieś z dalszej perspektywy :D
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

aligatorpoczta

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 422
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2017, 04:23:50 pm »
Ja mieszkam w Orłowie i chyba bym do Wejherowa sie bujną, a to wasze senne tempo na miejsce zbiórki to jakie by miało być ,bo nie rozjechany jestem
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

storm

  • Gość
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2017, 11:11:40 am »
Zasadniczo to bym się wybrał z W-wy do GDA na ten przejazd, ale samemu mi se ne kce... Jest ktoś chętny? Mam 1 wolne miejsce osoborowerowe w autku ;)

pajak_gdynia

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1322
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2017, 09:36:59 pm »
Ja mieszkam w Orłowie i chyba bym do Wejherowa sie bujną, a to wasze senne tempo na miejsce zbiórki to jakie by miało być ,bo nie rozjechany jestem
Ja pewnie z bandą z Gdańska będziemy się bujali (spod Tczewa). Przejazd pod Martwą Wisłą obowiązkowo :)

aligatorpoczta

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 422
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2017, 05:13:42 am »
Pająk z Tobą to ja mogę jechać tylko musisz mieć jeden bieg i koła 12" wtedy dam rade :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2017, 05:15:23 am wysłana przez aligatorpoczta »
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2017, 08:47:04 am »
Nasze tempo zakłada wyjazd o 6 rano, miejsce do ustalenia ale pewnie z Wrzeszcza jakoś można się ustawić, dojazd jakoś na miejsce docelowe z pół godziny czy ciut więcej przed żeby się na trawkę glebnąć gdzieś i śniadanie zjeść i wypić sobie kompocik :D Tak czy inaczej - widzimy się na miejscu, grubych pewnie nie będzie za wiele, taki jak ja mam pewnie łącznie ze mną będą dwa - mój i kumpla, ale tylko ja mam błotniki w swoim.

PS: Tak wstępnie planujemy jechać tą drogą:
http://rowery.trojmiasto.pl/Rowerowy-Szlak-Motlawski-z-Gdanska-do-Tczewa-n70695.html
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2017, 09:53:49 am wysłana przez DeVilio »
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

cody007

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 74
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2017, 07:41:50 am »
Najbardziej pasuje mi Tczew ale gdzie auto zostawić aby zastać je w stanie jakim zostawiłem ?
  Najdłuższy dystans 06.06.2017 r

cody007

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 74
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 07, 2017, 07:53:56 pm »
Koledzy z 3SITY , którzy pojadą peletonem z Tczewa  , u kogo mógłbym zostawić auto w dniu WIELKIEGO PRZEJAZDU .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2017, 08:20:11 pm wysłana przez cody007 »
  Najdłuższy dystans 06.06.2017 r

storm

  • Gość
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2017, 09:25:42 pm »
Jakby ktoś był chętny an wycieczkę do Ustki i Gdańska na WPR to proszę się zgłaszać, ciągle mam 1 miejsce wolne w autku ;)

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2017, 09:12:09 am »
Auto najlepiej zostawić gdzieś gdzie będzie w miarę bezpieczne, np. pod lidlem czy na jakimś otwartym parkingu, ja osobiście nie mam żadnej strzeżonej miejscówki.
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 11, 2017, 07:43:46 pm »
Widziałem tylko jedną poziomkę na całym przejeździe, była to maszynka faceta, który nie miał jednej nogi. Tak poza tym to nic. Szkoda.

Tak czy siak  - na fatbike zrobiłem dzisiaj 103km, Morena-->Wrzeszcz-->Gdańsk Główny-->Tczew (Szlakiem Motławskim)-->Pruszcz Gdański-->Gdańsk Główny-->Wrzeszcz-->Sopot (finał WPR)-->Morena. Nogi wchodzą mi w miejsce o którym nie wspomnę, najgorzej z nadgarstkami, do teraz mnie mrowią, podczas jazdy bolały, chyba jednak będę musiał zainwestować w rogi do kierownicy (o ile to coś da). Albo doczekać się fat flevo. Tak czy siak impreza była super, kogo nie było- niech żałuje.
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

aligatorpoczta

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 422
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 11, 2017, 08:23:20 pm »
Widziałem tylko jedną poziomkę na całym przejeździe, była to maszynka faceta, który nie miał jednej nogi. Tak poza tym to nic. Szkoda.

Tak czy siak  - na fatbike zrobiłem dzisiaj 103km, Morena-->Wrzeszcz-->Gdańsk Główny-->Tczew (Szlakiem Motławskim)-->Pruszcz Gdański-->Gdańsk Główny-->Wrzeszcz-->Sopot (finał WPR)-->Morena. Nogi wchodzą mi w miejsce o którym nie wspomnę, najgorzej z nadgarstkami, do teraz mnie mrowią, podczas jazdy bolały, chyba jednak będę musiał zainwestować w rogi do kierownicy (o ile to coś da). Albo doczekać się fat flevo. Tak czy siak impreza była super, kogo nie było- niech żałuje.
Było nas jeszcze trzech słabo sie rozglądałeś ;) Był Storm , ja i jeden mało bywajacy na forum
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2017, 08:37:27 pm wysłana przez aligatorpoczta »
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

aligatorpoczta

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 422
Odp: 21 Wielki przejazd rowerowy, trójmiasto i okolice.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 11, 2017, 08:31:05 pm »
 Fajnie było teraz będą nocne przejazdy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2017, 08:36:18 pm wysłana przez aligatorpoczta »
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26