Autor Wątek: Flevo Basic zmieniło właściciela.  (Przeczytany 10617 razy)

tomo

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • SWB DIY
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 05, 2017, 08:04:20 pm »
Wrzuciłem na fr.org- może coś to da.

AGA

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 781
  • PRODUCENT TRAJEK
    • matixbike
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 07, 2017, 08:05:27 am »
u mnie na fb tez wkleiłem trzymam kciuki żeby się znalazł
a tak z ciekawości co na to obsługa PKP ??
https://www.facebook.com/matixbike/timeline         - MATIX TRÓJKOŁOWIEC POZIOMY fat 1000W,48v, ,LIPO4 18AH przebieg- 2014-4860km sezon2015 -3740km,sezon2016-4456 przejechane

storm

  • Gość
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2017, 07:05:55 pm »
Ano właśnie, co z PKP? Coś zdziałali, udostępnili nagranie? Czy też wzięło i samo wyparowało?

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2017, 07:59:01 pm »
@Aga @Storm

Dziękuję bardzo.

Obsługa moim zdaniem zrobiła tyle ile mogła.
Kierowniczka miała napisać raport ze zdarzenia,zgłosiła dyspozytorowi żeby zabezpieczyli monitoring i teraz wszystko w rękach policji.
Ale po wizycie na komendzie czarno to widzę.

Ale nie ma tego złego.
Od wczoraj ujeżdżam nowego pozioma.
Pełna amotyzacja,lżejszy.
Trzymam poziom :D
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 07, 2017, 09:02:01 pm »
Czy mi się wydaje, czy oprócz zmiany roweru w Twoim życiu nastąpiła jeszcze jedna zmiana? ;)
Gratuluję nowej poziomki (i wciąż trzymam kciuki za odnalezienie się starej)! :D
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 16, 2017, 05:31:23 pm »

 (i wciąż trzymam kciuki za odnalezienie się starej)! :D

Teraz to już chyba tylko modlitwa do patrona rowerzystów poziomych została.

Dzisiaj odebrałem na poczcie list informujący o umorzeniu dochodzenia z powodu niewykrycia sprawcy.

Naszej kochanej policji zajęło to 4 dni z czego dwa dni były wolne od pracy.

Mam 7 dni na złożenie zażalenia i na pewno skorzystam z tej możliwości.

Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

storm

  • Gość
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 16, 2017, 09:20:04 pm »
Nie, nie chcę być wulgarny, ale jedyny słuszny komentarz po umorzeniu sprawy po 4 dniach przez Policję to taki: https://www.youtube.com/watch?v=EWB024JIGW4
(miał być cytat z Dnia Świra, ale to jest chyba lepsze)

@Tehen - składaj zażalenie. Koniecznie, nie odpuść ani amatorom cudzej własności, ani Policji. Oni od tego są, aby reagować i sprawcę znajdować. Zwłaszcza, że to nie jest rowerek z marketu - tylko rower poziomy, który rzuca się w oczy. I chyba wystarczyłoby przejrzeć wszelkie możliwe monitoringi ze stacji i zobaczyć co i gdzie i jak widać w określonych godzinach. To nie jest trudne.
Swoją drogą, czy w takim piśmie o umorzeniu sprawy oni cokolwiek piszą o tym co zreaiizowali? Bo jeśli nie, to... do luftu.

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 16, 2017, 09:21:58 pm »
Uuuóu, to kiepsko... Kurde, co to ma być? Niech szukają do skutku!

Teraz to już chyba tylko modlitwa do patrona rowerzystów poziomych została.
Nie ma takiego raczej ;) ale, ale! Gdyby tak się zdarzyło, że wynieśliby mnie na ołtarze, to rezerwuję sobie tę fuchę :D
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

tomo

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • SWB DIY
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 17, 2017, 05:57:54 am »
Ale patron rowerów jako takich jest:

"Katolickim, kościelnym patronem rowerzystów jest Madonna del Ghisallo.

Średniowieczna legenda mówi że hrabia Ghisallo został napadnięty przez rabusiów na drodze. Gdy dostrzegł stojącą na poboczu kapliczkę Najświętszej Panny, szybko uciekł do niej i schronił się tam, modląc się o ocalenie. Prośby zostały wysłuchane i został cudownie ocalony. Po tym zdarzeniu Madonna del Ghisallo została uznana patronem lokalnych podróżnych.

Kapliczka - stojąca na szczycie stromego wzgórza była punktem orientacyjnym dla podróżnych. Wielu rowerzystów po wjechaniu na stromy pagórek przystawała, aby odpocząć i modliło się. Po II Wojnie Światowej pastor Ermelindo Vigano zaproponował to miejsce - Ghisallo - jako miejsce kultu dla rowerzystów. Oficjalnie Madonna del Ghisallo została ustanowiona patronem cyklistów przez Papieża Pius XII. 13 października 1949. Obecnie kapliczka jest częścią muzeum rowerowego."

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Flevo Basic zmieniło właściciela.
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 17, 2017, 11:09:52 am »
Raczej patronką niż patronem ;)
Spoko, oficjalną świętą to ja na pewno nie będę :) Nie wiem, czy w ogóle będę :D
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P