Autor Wątek: Forum ma już 100 użytkowników :)  (Przeczytany 9983 razy)

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Forum ma już 100 użytkowników :)
« dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:52:07 pm »
Po trochę ponad roku (2008-06-04) od rejestracji pierwszego urzytkownika w postaci administratora, mamy okrągłą liczbę 100 zarejestrowanych urzytkowników :).  Zapraszam wszystkich niezarejestrowanych a czytających do zapisania się na forum - razem raźniej :)

istrii

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 104
Odp: Forum ma już 100 użytkowników :)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2009, 05:54:25 pm »
Ja sie zarejestrowałem całiem niedawno, ale przyznam że bycie zarejestrowanym przynosi wiele korzyści :)
Pozdrowienia dla obecnej setki i tych jeszcze wahających się :)

recutibi

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 45
Odp: Forum ma już 100 użytkowników :)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2009, 02:49:39 pm »
No to od dzisiaj już jest 101! (ze mną)  ;)

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Forum ma już 100 użytkowników :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2009, 07:57:18 pm »
Ja sie zarejestrowałem całkiem niedawno, ale przyznam że bycie zarejestrowanym przynosi wiele korzyści :)
Pozdrowienia dla obecnej setki i tych jeszcze wahających się :)

  Podpisuję się obiema rękami pod powyższą wypowiedzią.
  W Opolu jeździmy sobie już parę lat turystyczną grupą rowerową (głównie zwykłe i w porywach 6 poziomych rowerów). Jeździliśmy, jeździliśmy i tylko jeden kolega z uporem maniaka namawiał nas do rejestracji klubu.
  Spotykał się z łatwym do wyobrażenia entuzjazmem (Polacy tradycyjnie nie cierpią działań zalegalizowanych, wszystko wolimy robić "z partyzanta")
  Ale jakoś nas namówił i zalegalizował.
  Nasz klub kończy obecnie 2 rok działalności i sam nie mogę uwierzyć ile rzeczy udało nam się od tego czasu zrobić!
  Po pierwsze - zupełnie inne podejście władz i mediów (a wiadomo, że w dzisiejszym świecie jeżeli czegoś nie było w TV lub w gazecie to jakby to nie istniało)
  Pomału zaczynamy być pytani o opinie w sprawie projektów nowych dróg rowerowych w naszym mieście!
  Zorganizowanie rajdu obecnie okazuje się bardzo prostą sprawą - jesteśmy zupełnie inaczej traktowani gdy zamawiamy noclegi jako klub niż jakby chciał je zamówić powiedzmy Zenek X.
  Ja wiem, że mamy bardzo silne narodowe tradycje anarchistyczne, ale chcąc wejść albo jeszcze lepiej wjechać do Europy co nie co przydałoby się zmienić w naszej mentalności
                                                  Pozdrowienia
Sławek

art75

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 125
  • Świętochłowice
Odp: Forum ma już 100 użytkowników :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2009, 02:41:06 pm »
Pozazdrościć podejścia władz dla Waszej inicjatywy! Oby wszędzie samorządowcy byli tak skorzy do realnej współpracy, bo w końcu kto inny jak nie rowerzysta na poziomce wie, jak ważna jest jakość infrastruktury rowerowej  ;). Trochę po Opolu pojeździłem wracając ze
zlotu rowerów poziomych w Bystrzycy w ubiegłym roku i na kilka rzeczywiście przyzwoitych odcinków natrafiłem. Życzę Wam aby sensownych rozwiązań rowerowych w Waszym mieście przybywało i pozrawiam:).

PS.: macie jakąś stronkę www?

istrii

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 104
Odp: Forum ma już 100 użytkowników :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2009, 10:24:21 pm »
Sławek to może byście zaprosili braci poziomkowiczów do siebie w przyszłym roku na zlot i przedstawili nam swoją organizacje z bliska?
Rok temu organizował Igor pod i w Poznaniu i wielkie mu za to DZIĘKI. Wiec może w 2010 Opole i okolice?

Wiadomo, do Września jeszcze kawał czasu, ale powoli już coś można myśleć ;)

Pozdrawiam

Jakub S.

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Forum ma już 100 użytkowników :)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2009, 11:21:18 pm »
"Rok temu" :-) Faktem jest że 3 miesiące po zlocie chciałoby się już jechać na następny. Myślę że w 2010 lepiej wybrać jakiś słoneczny i suchy miesiąc, np. lipiec a nie wrzesień.
Jakub Sałata

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Forum ma już 100 użytkowników :)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2009, 07:37:19 pm »
Opole pozdrawia
 Owszem, mamy stronę. Właściwie to nie wiem czy mamy dwie strony, czy też dwa razy po połówce. Obie strony są w budowie, i rodzą się w bólach. Pierwszą kolega zrobił taką, żeby się każdemu urzędnikowi spodobało, a drugą drugi kolega stara się teraz spłodzić
www.rajder.opole.pl
http://www.rajder.arwal.com.pl/
Klub jest "Klubem Turystyki Rowerowej" z zrzesza około 25 członków i z 40 sympatyków z czego oczywiście większość jest "pionowa". Nie mamy im tego za złe. Chodzi o to by fajnie spędzać czas, a czy się kręci pedałami na siedząco czy leżąco to rzecz drugorzędna. Poziomki w klubie odgrywają ważną rolę, bo przyciągają zainteresowanie. Jak jest np na Masie Krytycznej 120 rowerów  to i tak wiadomo, że z kamerą dziennikarze rzucą się na mnie albo Cześka czy Bruna. "Wystawialiśmy" się jako klub w tym roku na kilku imprezach "miejskich" typu "Targi Turystyczne" albo Jarmark Franciszkański i jak nawet nie mogłem być to byłem proszony przez kolegów bym poziomkę podrzucił.
  Stosunek władz nie jest aż tak życzliwy, ale ponieważ pomału wszędzie nas pełno,  przestajemy być niezauważani. Udało nam się na przykład uzyskać sfinansowanie folderu wydanego chyba w 20 tys egzemplarzy(na razie rozeszło się  z 3 tys) Tak więc trudno klubu w Opolu nie zauważyć i władzom wręcz nie wypada takiej inicjatywy lekceważyć... Przecież rower jest i ekologiczny, i odrywa ludzi od nałogów i klub sprzyja "lepszej socjalizacji" itd itd
  Zlotu poziomych nie zamierzamy organizować, ale dawno już chodzi za mną by robić "mini zloty" przy okazji rajdów które i tak są cyklicznie przez Marka organizowane (przynajmniej 4-5 w sezonie)
O tych rajdach napiszę więcej innym razem, chociaż schemat organizacyjny jest w zasadzie taki jak na zlocie w 2008 Bystrzycy Oławskiej czy w 2009 w Rogalinku/ koło Poznania
                                    Pozdrawiam  Sławek 
 
Sławek

krystianpajak

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 31
Odp: Forum ma już 100 użytkowników :)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2010, 12:57:59 pm »
...pewnie będzie nas jeszcze więcej-i bardzo dobrze:) Sam staram się pokazać ludziom że to bardzo wygodna forma spędzania wolnego czasu ale i świetny środek lokomocji np. w sposobie uczęszczania do pracy,szkoły itd. od kiedy sam mam poziomkę (czyli jakieś 8 miechów:) udało mi się zaszczepić bakcyla mojemu szwagrowi który stał się dumnym posiadaczem kmx/a ale jeszcze bardziej dumny jestem z tego że udało mi się namówić do nabycia poziomki mojego przyjaciela(najśmieszniejsze jest to że zrobiłem to przez telefon:) opowiedziałem mu swoje odczucia jakie wynoszę z jazdy takim wehikułem przesłałem parę fotek(dodam że dopiero wtedy pierwszy raz w życiu zobaczył taki rower) i to było to!!!... Poprosił mnie bym się zajął całą organizacją znalezienia i nabycia poziomki dla niego-i tak właśnie wczoraj po 2 tygodniach wertowania stron z używanymi rowerami znalazłem dla niego takiego samego kmx/a jakim śmigam ja:) dziś o 8 rano paczka już przyszła-rower jest bardzo zadbany i jestem już po pierwszych testach-git majonez. Teraz aby do wakacjonów:) i tak w trójkę na swoich rumakach mamy plan na parodniowy melanż z całym ekwipunkiem po naszych pięknych okolicach:) Jeszcze tylko namówię chłopaków do stania się forumaniakiami :) by sami mogli podzielić sie z Wami swoimi spostrzeżeniami... Pozdrawiam całe grono zapaleńców - do zobaczenia  na szlakach...