Autor Wątek: Zlot 28.06 - 2.07.2017 - Wilga  (Przeczytany 22861 razy)

storm

• całkiem inny wariat
Odp: Zlot 2017 Wilga
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2016, 05:53:24 pm »
@Dziasiek... generalnie mi odpowiada taki termin, w którym:
- jest ciepło
- w nocy nie jest za zimno
- poranki i wieczory są znośne temperaturowo
Jeśli chodzi o ceny.
Cen nie zbijemy w dół pakując się tam indywidualnie. Jeśli chcemy mieć niższe ceny za domki - powinniśmy zgadać się i załatwić to hurtem, a nie pojedyńczo. (trzeba to załatwić tak jak było to zorganizowane przez Tefa w Bełchatowie).

Co do mojej akceptacji terminu - tak jak mogę zaakceptować termin majówkowy, tak samo mogę zaakceptować każdy inny termin długo-weekendowy pod warunkiem, że nie będzie kolidował z jakimiś brevetami :)

A swoją drogą - może jakaś ankieta odnośnie terminu? (w innym wątku). Proszę - podajcie terminy w jakich widzielibyście chętnie Zlot - a ja stworzę ankietę :)

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2016, 06:18:44 pm »
zaakceptowali go już (...) Makenzen,(...) - nie możemy im tego zrobić i teraz zmieniać...
Spoko, mnie ewentualna zmiana nie przeszkadza. Bylebym znała termin najpóźniej w miesiącu poprzedzającym miesiąc, w którym odbędzie się impreza.
Ewentualna zmiana na inny termin miałaby ten plus, że nasz lot nie zazębiałby się z niemieckim Spezi, a to by pasowało Czechom, których we wrześniu zapraszaliśmy na nasz zlot.
Gwoli przypomnienia - zlot w Czechach w przyszłym roku ma być od 24 do 27 sierpnia, więc sugestia, by się nie wcisnąć w ten termin ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

aligatorpoczta

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2016, 06:28:39 pm »
Mi  każdy pasuje (taka praca :)   ) ale majowy tez fajny
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

pajak_gdynia

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 23, 2016, 08:56:41 pm »
2. Poza sezonem - tańsze domki ( termin alternatywny 15 - 18.06 jest już w sezonie), luźniej w sklepach, barach i na szosach.
Najczęściej "weekend majowy" jest zapisany jako oficjalne wykluczenie.
Z własnych doświadczeń wiem, że "tuż przed" wakacjami wszelkie ośrodki są jeszcze pustawe i z rezerwacją nie ma problemów (no chyba, że akuratnie robią przedsezonowy remont). Dokładnie taką sytuację miałem w Gdyni (w temacie akademika nad morzem, gdzie jednak zabrakło "przechowywalni" rowerów)

5. Termin nie koliduje z innymi lubianymi imprezami jak brevety, maratony i co tam jeszcze...Acha, inne zloty.
A ja mam problem, albo nawet trzy problemy. Dokładniej jest to czwarta impreza w tym terminie. Pierwsze miejsce zajmuje majowy spływ, tradycyjnie od 2x lat, taka impreza "rodzinna", nic do gadania nie mam. "Piękny Wschód" na drugim miejscu. Urodziny chrześnicy.. to właściwie się już przyzwyczaili, że zazwyczaj jestem po i nie gadają :) Propozycji znajomych (wypad z dziećmi na Bałkany na rowery) już odmówiłem..
A tu jeszcze konkurencja w postaci zlotu..

Osiołkowi w żłobie podano.. A ten biedny na postronku przy ścianie..

gajowy

• byle dalej i dalej
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2016, 09:19:47 pm »
Dla mnie spoko. Może być ten termin. ;D

toudi333

• kolarz na poziomie
  • PIŁA
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 23, 2016, 09:48:57 pm »
Ja? to tak prawie zaakceptowałem termin  ;), zazwyczaj ten termin rezerwuje mi żona, więc w tym terminie mogę mieć spory kłopot aby wyrwać się z domu, poza tym z doświadczenia wiem że w maju w ośrodkach a szczególnie w tych z domkami jest problem z ogrzewaniem :( kilkukrotnie zmarzłem jak pies.

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 23, 2016, 10:20:28 pm »
zazwyczaj ten termin rezerwuje mi żona, [...] kilkukrotnie zmarzłem jak pies.
Jak słuchasz żony to marzniesz ;)
U mnie w firmie nie ma "długich weekendów" ba rzadko bywają zwykłe 2 dniowe, więc zawsze muszę brać urlop. Proszę o ustalenie terminu przed styczniem 2017 bo muszę zaklepać termin w rocznym planie urlopów ;)
Co do propozycji moich upodobań - wolę jak jest ciepło. Akceptuje pogodę z Bełchatowa z wyłączeniem wieczornych opadów. :)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

bzaborow

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 23, 2016, 11:31:13 pm »

A ja mam problem, albo nawet trzy problemy. Dokładniej jest to czwarta impreza w tym terminie. Pierwsze miejsce zajmuje majowy spływ, tradycyjnie od 2x lat, taka impreza "rodzinna", nic do gadania nie mam. "Piękny Wschód" na drugim miejscu. Urodziny chrześnicy.. to właściwie się już przyzwyczaili, że zazwyczaj jestem po i nie gadają :) Propozycji znajomych (wypad z dziećmi na Bałkany na rowery) już odmówiłem..
A tu jeszcze konkurencja w postaci zlotu..

Osiołkowi w żłobie podano.. A ten biedny na postronku przy ścianie..

O właśnie, my (tzn. ja i Ola) mamy podobnie. Tradycyjny, coroczny wypad w góry z przyjaciółmi (który z racji czasu dojazdu nie ma sensu inaczej niż w długi weekend) i teraz zlot. I stąd moje narzekania:)
gg: 6514058, jabber: bartek maupa bzaborow.org

andrej

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 24, 2016, 09:28:52 am »
Ja dostosuję się do każdego terminu, ale chciałbym wiedzieć min. 2 miesiące wcześniej.
Koniec kwietnia może być chłodny. W tą majówkę mieliśmy domek z ogrzewaniem i z tego korzystaliśmy, ale nie wszystkie domki
są ogrzewane i nie wszystkie mają łazienki.

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 24, 2016, 12:41:02 pm »
"Piękny Wszhód". może da się dwie imprezy ogarnąć. Z Wilgi do Parczewa ledwo 130pare km.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 24, 2016, 11:45:03 pm »
Nie wiem czy wpadnę na 100% ( praca zdezorganizowana :) ) ale termin mi pasuje jak każdy inny :)
Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)

Dziasiek

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 04, 2016, 07:30:09 pm »
Po krótkiej dyskusji widzę, że zaproponowany termin majowy nie odpowiada wielu osobom.

Sprawdziłem w ośrodku - możliwy jest jeszcze nasz termin zwyczajowy, w tym przypadku 28.06 - 02.07.

Co Wy na to?

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 04, 2016, 07:40:11 pm »
Spoko :) Mnie pasuje.
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

woojtek1

• M5 / Speedliner 'Blue Glide' 26/20
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 04, 2016, 08:14:49 pm »
Pasi.

Romanes

• kolarz na poziomie
  • handmade CRUZBIKE
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 04, 2016, 08:18:55 pm »
A mi nie pasi 06/07  :'(