Autor Wątek: Pozdrowienia ze Świętokrzyskiego  (Przeczytany 5214 razy)

waxmund

• sympatyk
  • *
  • Ironman
    • Wyprawy i ultramaratony rowerowe
Pozdrowienia ze Świętokrzyskiego
« dnia: Wrzesień 12, 2016, 04:48:05 pm »
Cześć wszystkim.
Na poziomym (Pająka) jechałem (udało mi się!) 2 razy i mi się nawet podobało ;) Na tym moja wiedza w temacie się kończy i zaczyna, choć mam trochę hmmm stereotypowych? poglądów na temat poziomek.
Roweru używam jako środku transportu, do tego jeżdżę turystycznie z sakwami i szosowo po ultramaratonach (Ironman Triathlon, BB-Tour, MRDP i inne mniejsze :P). Niektórzy mogą mnie kojarzyć z bikestats.

Generalnie mam aktualnie gdzie trzymać kolejnego grata, więc może by spróbować poziomki...? Ciekaw jestem bardzo jak by się to sprawdziło, a ponoć można coś używanego niedrogo wyrwać, to czemu by nie. Generalnie, wdzięczny bym był za podpowiedzenie co i jak :P Co czytać, gdzie szukać itd.

Pozdrawiam  ;)
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

aligatorpoczta

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Pozdrowienia ze Świętokrzyskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2016, 05:21:50 pm »
Witaj fdx poszukaj go na forum ma na sprzedaż poziomke  , a jak zasmakujesz miodu(czyt.jazdy na poziomie)to resztę porzucisz bez dwóch zdań ;)
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

Mociumpel

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2016, 09:24:11 pm »
Na  poziomalu to jakoś tak brzmieć będzie "IronTriatoBB-Tour along of Polish borders" - bo to się na jeden raz da zrobić ...
Jak widać wszystkie drogi prowadzą do poziomala ...

waxmund

• sympatyk
  • *
  • Ironman
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2016, 09:54:19 pm »
W sensie że na poziomce da się pływać i biegać? ;)

Witaj fdx poszukaj go na forum ma na sprzedaż poziomke  , a jak zasmakujesz miodu(czyt.jazdy na poziomie)to resztę porzucisz bez dwóch zdań ;)
Odezwę się. A czy porzucę? Póki co bardzo wątpię, i generalnie do poziomek pochodzę trochę sceptycznie, ale z zainteresowaniem, więc kto wie ;)
Czasami na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

www.waxmund.pl

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2016, 09:58:16 pm »
Witaj na forum.
Najlepiej gdybyś popróbował kilku rowerów. Jak już będziesz wiedział, który najlepiej Ci leży, to takiego szukać, lub komuś zlecić zrobienie.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

waxmund

• sympatyk
  • *
  • Ironman
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2016, 11:43:56 pm »
Zlot już chyba mieliście, hm? To pewnie niełatwo popróbować kilku rowerów bez odwiedzania forumowiczów? ;)

www.waxmund.pl

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 13, 2016, 02:56:30 am »
Najlepiej na zlocie, na codzień to ciężko spotkać kilka poziomek. Chociaż na Kórniku było nas pięciu. Jeszcze w ramach treningu do ultra możesz podjechać do AZUBA.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

Franc

• całkiem inny wariat
  • 26 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 13, 2016, 09:30:56 am »
W wAw jest nas sporo i będziemy pewnie w dużej liczbie na WMK w ostatni piątek września, o 1800 pod Kolumną Zygmunta.
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
szary Renault Modus z D4F