Autor Wątek: Profile gumowe  (Przeczytany 9147 razy)

Griffon

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 48
Profile gumowe
« dnia: Marzec 07, 2009, 08:38:01 am »
Drodzy Poziomiści

Czy ktoś z Szanownego Koleżeństwa widział gdzie w sprzedaży profil gumowy typu "U", najlepiej taki BEZ metalowej wkładki, o szerokości ok 10 mm, nadający się na brzeg fotelika. Poprzedni sezon latałem z takim kupionym w jakimś GS-ie, ze stalową wkładką, chyba do przyczep. Ciężkie to jak cholera, przeciera się przy każdym oparciu o słupek, po czym natychmiast RDZEWIEJE!
A żeby było śmieszniej - brudzi mi koszulki i spodenki i muszę jeździć w czarnych.
Ma natomiast zaletę - trzyma się jak przyklejony, choć jest jedynie wciśnięty
Może jakie inne pomysły kto ma?


Jakub S.

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Profile gumowe
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2009, 11:28:37 am »
Poszukaj w motoryzacyjnych - jakieś uszczelki wykończeniowe do samochodów może, a wydaje mi się że w Simsonie "skuter" z owiewką na nogi wykańczało się krawędzie tej blachy właśnie czymś takim.
Jakub Sałata

Griffon

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 48
Odp: Profile gumowe
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2009, 12:22:34 pm »
No właśnie w motoryzacyjnym GS-ie to g...o kupiłem. Przeglądałem w sieci - wszystkie mają wkładkę stalową a minimalna ilość handlowa to 2 km. Zafajdane biznesmeny. Każdy chce się stać Billem Gatesem w trzy kwartały :(

Jakub S.

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Profile gumowe
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2009, 12:46:23 pm »
Właściwie to zagadaj może do p. Jarka Snocha, jego foteliki mają ładnie wykończone krawędzie :)
Jakub Sałata

Janusz

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 45
Odp: Profile gumowe
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2009, 02:11:26 pm »
W Warszawie na ul Puławskiej (na wysokości wylotu ul Dolnej) jest pawilon z wyrobami gumowymi , tam kupisz co chcesz. Jeśli jesteś z innego miasta , to musisz szukać dealera Stomil Sanok (wyroby gumowe).

http://www.stomilsanok.com.pl/prodwyr_zbiorczy.xml

Janusz

Griffon

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 48
Odp: Profile gumowe
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 07, 2009, 02:54:33 pm »
Na Puławskiej jest taki sklep, a na Mokotowskiej, tuż przy skrzyżowaniu z Wilczą jest chyba jeszcze lepszy :) Tylko, że już tam nie mieszkam, a oni nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej.

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: Profile gumowe
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 08, 2009, 09:23:00 pm »
Dowiedz się w http://www.hydrowaz.pl/ .Kupuję tam podobne uszczelki do samochodów własnej produkcji.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp