Autor Wątek: moje pierwsze 40km na poziomie !!!  (Przeczytany 4374 razy)

iwaszkop

• kolarz na poziomie
moje pierwsze 40km na poziomie !!!
« dnia: Wrzesień 28, 2014, 10:29:58 pm »
Powiem tylko tyle, C Z A D !!! Sterowanie podsiodłowe..., pestka z masłem. Bałem się, że będę musiał się jakoś uczyć nowego sposobu jeżdżenia. A jest to mój pierwszy tego typu rower.  Zwyczajnie wsiadłem i pojechałem. 8) ;D Nie bawiłem się w żadne próby. Zapakowałem plecak za siodło, nacisnąłem pedały i moja Optima Dragon, ruszyła tak jak chciałem !!! Mieszkam w terenie górzystym  (podkarpacie, płd część Rzeszowa )i  miałem obawy jak będzie pod górki, nie ma żadnego problemu, chyba nawet trochę lżej niż na zwykłym rowerze. W końcu mam poziomkę i  nie jestem nią rozczarowany, a powiem, że raczej oczarowany. Trochę ulepszeń, poprawek i będzie jeszcze lepiej.
pozdrawiam !!!!!
Optima Dragon20x26

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
Odp: moje pierwsze 40km na poziomie !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2014, 10:45:35 pm »
Powiem tylko tyle, C Z A D !!!

Nie skromnie dodam: znam to uczucie.
Cykloza pozioma stan zaawansowany...... :)
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2014, 11:53:43 am »
Też tak mam, tyle, że na flevo trzeba było z 8 godzin minimum próbować zanim dało się przejechać większy dystans... Ale teraz jest bosko, myślę nawet nad zrezygnowaniem z kierownicy całkowicie, klamki i manetkę bym "gdzieś" doczepił, rower by wyglądał jeszcze kosmiczniej niż wygląda teraz :D
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

władek8

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2014, 12:27:52 am »
Gratulacje, i życzę kolejnych  udanych wycieczek.