Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 7061 razy)

iwaszkop

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 88
Witam
« dnia: Wrzesień 01, 2014, 09:52:16 pm »
Cześć Wszystkim !!!
Jestem użytkownikiem dwóch kółek od wielu wielu lat. Ostatnio zacząłem miec problemy z łokciami, lekarz mówi że po szosówce i tak też zacząłem kojarzyć swoje dolegliwości. W związku z tym zamierzam pion zmienić, na poziom ;)  Od dawna chciałem mieć rower poziomy, choć nigdy nawet na takim  nie siedziałem, a ostatnio moją "pasją" jest wieczorne przegladanie informacji dot poziomek, fora, you tube ..itd... ;)
Potrzebuję też trochę rad na początek, jaki rower, co ważne przy wyborze i takie inne pierdoły ;) Mam 177cm wzrostu, 90kg, dł nogi 73cm ;). Mieszkam w Rzeszowie i oprócz Rafała Wilka (złotego paraolimpijczyka) nikt mi znany, nie posiada roweru poziomego, więc nie mam nawet u kogo podpytać co i jak.
Moje wszystkie pytania będą oczywiście w innych tematach, bo teraz przecież chciałbym się przywitać :D :D
Także... Witam !!!! i pozdrawiam Piotrek ;)
Optima Dragon20x26

dekers

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 46
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2014, 10:04:57 pm »
Witaj! Powodzenia w poszukiwaniu i osiąganiu marzeń :)

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1609
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2014, 07:53:42 am »
Witamy Witamy ;)
W Rzeszowie "stacjonuje" mój znajomy ksiądz ;) Gdybyś się "ujawnił" prędzej byśmy pojechali na wakacje do niego ;)

iwaszkop

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 88
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2014, 08:09:36 am »
Rozumiem, że znajomy ksiądz ma i używa poziomki? Chętnie bym przysiadł i przymierzył. Może jakiś namiar? A co do ujawnienia się, to się ujawniłem już.. ;)
Optima Dragon20x26

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2014, 10:56:32 am »
Siemasz! Tak samo się to u mnie zaczęło, wkurzało mnie to, że po 90km mam siodełko w okrężnicy gdzieś i wieczorem nie da się siedzieć na du... no w każdym razie zachorowałem na flevo i dopiąłem swego, tyle, że wydałem troszkę więcej niż pisałeś wcześniej, bo około 6k i wydatków to nie koniec :D no ale powiem, że jestem szalenie zadowolony i Ty też na pewno będziesz. Pion a poziom nie ma porównania. Owszem tęsknię troszkę do piona i lasu, zeby sobie pojechać i poszaleć, ale fatbike jest już w planach ]:->
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1609
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2014, 11:43:55 am »
On raczej nie pedałuje ;)  Trochę zastanawialiśmy się gdzie jechać na wakacje. Gdybyś się ujawnił prędzej mielibyśmy jakiś cel a tak skończyło się na tym że "nigdzie" nie pojechaliśmy a samochód zwiększył przebieg o 1 200 km ;)

iwaszkop

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 88
Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2014, 09:38:41 pm »
Zakupiłem M5 speedlinera, i czekam na dostawę !!!!! ;) Jednak dzisiaj pojawiła się fajna oferta na aledrogo Velogic 26/20, taki mi sie marzył... trochę się pospieszyłem. http://allegro.pl/rower-poziomy-velogic-super-stan-wysylka-gratis-i4577836423.html
Optima Dragon20x26

Mociumpel

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 510
Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2014, 10:12:05 pm »
No cóż pluj se w brodę, że Cie intuicja zawiodła ;) ale ciesz że mimo wszystko Speeder tez niczego sobie ...
Chyba że masz mozliwość wycofania się (spytaj sprzedającego czy przyjmie zwrot - szczerze powiedziawszy nawet bym mu dopłacił te 600 złotych różnicy - M5 2800 - Velogic 2200)- wtedy bierz Velogica - to że jest sztywny dla Ciebie na plus jeśli chcesz bardziej jeździć po szosie - bedziesz Pan zadowolony (przynajmniej ja jestem)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2014, 10:24:06 pm wysłana przez Mociumpel »

iwaszkop

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 88
Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2014, 11:40:52 pm »
za M5 speeda dałem 2600, ale ma sporo gratów na które i tak bym musiał wydac w velogicu. No i jest amortyzowany tył, a będę miał mieszane trasy. Może kiedyś się z kimś zamienię. na razie czekam ;)
Optima Dragon20x26

władek8

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 348
Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2014, 09:33:48 pm »
Dawno się nie odzywałem na forum patrzę a tu ktoś z Rzeszowa super. Studiuję z w Rz. Mój poziom nie jest aż taki profesjonalny acz ma dwa koła i jest wygodny 8) Od października jestem w Rz możemy gdzieś jechać.


Ps Szydziu co to za ksiądz z którego kościoła w RZ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2014, 09:35:30 pm wysłana przez władek8 »

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1609
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2014, 08:47:47 am »

iwaszkop

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 88
Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2014, 12:35:47 pm »
Dawno się nie odzywałem na forum patrzę a tu ktoś z Rzeszowa super. Studiuję z w Rz. Mój poziom nie jest aż taki profesjonalny acz ma dwa koła i jest wygodny 8) Od października jestem w Rz możemy gdzieś jechać.
Spoko, jutro już będę miał gotową optimę condor, można gdzies wyruszyć. Tylko jest jeszcze mały problem..., nigdy nie jeżdziłem na USS.. ;)
Optima Dragon20x26

andrej

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 278
Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2014, 07:08:51 pm »
Witam na forum.
Pozdrawiam z Łodzi.

grzeziu

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 324
Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 26, 2014, 07:48:55 pm »
witam