Autor Wątek: VIII Zlot Rowerów Poziomych - 20-21 czerwca 2015 r. Trójmiasto - wersja robocza  (Przeczytany 30592 razy)

pajak_gdynia

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1322
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 08, 2014, 04:31:21 pm »
Czując się pogoniony :)
Dla przypomnienia: baza noclegowa w Studenckim Domu Marynarza nr 2 (http://www.akademiki.am.gdynia.pl/sdm2). Termin: koniec czerwca.

Myśłałem o zorganizowaniu tego w terminie 19-21 (piątek-niedziela). Noc Świętojańska z ogniskami na plaży, nocny maraton biegowy i jeszcze parę innych atrakcji (miejskich). Jednak okazuje się, że mogą być problemy logistyczne (bo jeszcze w akademiku mieszkają studenci) i dostępna byłaby jedynie część hotelowa.
Pani Ola sugeruje raczej wybór następnego weekendu, 26-28. Przyznaję jej rację, dodatkowym plusem jest to, że wszyscy uczniowie będą mieli już wtedy wakacje (i nie będzie aż takiego pośpiechu związanego ze szkołą).

Specjalnie dla osób bardzo oszczędnych zagadam jeszcze nad możliwością przenocowania w Stannicy Harcerskiej położonej tuż obok. Jeszcze bardziej oszczędni mogą przenocować na plaży, (potencjalnie) taniej się nie da :P

Co myślicie?

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 08, 2014, 09:04:49 pm »
Myślę ze przy okazji jakiegoś biegu - uda się za rozsądne  pieniędze namówić Mateusza żeby podjechał do Gdyni ;)
Przy okazji mógłby nocować  z nami (mogę mieć w tym jakiś współudział  ;) ) i za rozsądną kwotę nas przebadać ;)
Taki jest plan co z tego wyjdzie życie pokaże ;)

toudi333

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 236
  • PIŁA
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 09, 2014, 08:17:22 pm »
Czyli Zlot wpisujemy na 26-28 czerwiec? układam swój kalendarz i chciałbym się wpasować bo dla mnie czerwiec jest zdecydowanie za krótki ;-)

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2014, 01:30:26 am »
Raz, dwa, trzy ja klepię termin 26-28 czerwiec bo pojutrze mam w pracy planowanie urlopów na 2015.
Mnie warunki bytowe to wsjerawno, grunt aby było gdzie spać i się wys...  ;) , ale jeśli jakieś dodatkowe luksusy to jestem za  :) (razy trzy bo bym przyjechał z pociechami).
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

pajak_gdynia

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1322
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:54:48 am »
Myślę ze przy okazji jakiegoś biegu - uda się za rozsądne  pieniędze namówić Mateusza żeby podjechał do Gdyni ;)
Przy okazji mógłby nocować  z nami (mogę mieć w tym jakiś współudział  ;) ) i za rozsądną kwotę nas przebadać ;)
Ja właśnie też miałem taki plan.. Ale Noc Świętojańska nie wypali. Już nawet pomyślałem o tym, żeby skombinować miernik dwutlenku węgla.. I byśmy amatorsko się potorturowali :P
Ale jeszcze sprawa nie jest zamknięta, umawiaj Mateusza, umawiaj.

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:19:35 pm »
Rozumiem że termin został oficjalnie zaakceptowany :)

toudi333

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 236
  • PIŁA
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 27, 2014, 06:27:48 pm »
Powiedz Pająku jaki będzie przybliżony koszt zlotu? jakie ceny udało ci się wynegocjować za noclegi? bo sadzę że to największy koszt zlotu a reszta jak wyjdzie ;-).

Danielasty

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 951
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 27, 2014, 07:47:25 pm »
Dobrze by było też na 1 stronie umiescić wszystko :)

storm

  • Gość
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 28, 2014, 04:02:52 pm »
http://www.akademiki.am.gdynia.pl/
Tu znajdziecie cenniki konkretnych Domów Marynarza. Ceny są zależne od standardu zastanego pokoi, od sezonu, sprzątania, dostępnej kuchni etc etc itd itd...


pajak_gdynia

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1322
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 05, 2015, 03:39:05 pm »
#@!@##@(*&(#@@

Właśnie się dowiedziałem, że niestety SDM2 jednak odpada.. Pomieszczenie "magazyn rowerowy" niestety nie będzie dostępne, tak więc nie mamy co zrobić z rowerami. Czyli odpada.

Parę innych możliwości jeszcze jest:
- hostel "M@rina" (pokoje 1/2 osoby, 70zł od osoby, 58 miejsc)
- Centrum Wychowania Morskiego ZHP (26-35 od osoby, tuż obok M@riny)
- Schronisko Młodzieżowe PTSM (21-45zł od osoby)
- Ymca (30zł grupy powyżej 20osób)
- SP5 w Orłowie (ale Pani Dyrektor nie wie jeszcze czy nie "podepczemy" się z jakimś obozem rozpoczynającym się od wtorku).

W żadnym z tych miejsc jeszcze nie dowiadywałem się zbyt wiele. Pytanie raczej brzmii, czy akceptowalne byłyby warunki typu PTSM (czyli dość wspólna sala)?
Szkoła byłaby super (dobra miejscówka, parking), ale wiecej będę wiedział w przyszłym tygodniu.

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 05, 2015, 09:10:21 pm »
Pajączku czy oficjalnie podtrzymujesz termin? 26-28 czerwca 2015?

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - ? 2015 r.
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 07, 2015, 06:50:20 pm »
Ja tam francuski piesek nie jestem i byle była woda w kranie,dach nad głową i jakieś pomieszczenie na rower.
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - 20-21 czerwca 2015 r. Trójmiasto - wersja robocza
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 07, 2015, 09:42:08 pm »
Uwaga.
Po konsultacjach telefonicznych z kol. Pająkiem zmieniłem termin imprezy w tytule wątku [ ha bo mogę ;) ].
Proszę o pilne śledzenie tematu gdyż sytuacja jest delikatnie mówiąc "dynamiczna" z przyczyn nie zawinionych przez kolegę Pająka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2015, 09:44:07 pm wysłana przez szydziu »

live_evil

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1240
  • ...i stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - 20-21 czerwca 2015 r. Trójmiasto - wersja robocza
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 07, 2015, 11:27:25 pm »
zmieniłem termin imprezy
I chwała Ci za to, bo 27 czerwca jestem na koncercie w Łodzi i nie rozdwoję się ;-)

toudi333

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 236
  • PIŁA
Odp: VIII Zlot Rowerów Poziomych - 20-21 czerwca 2015 r. Trójmiasto - wersja robocza
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 07, 2015, 11:46:46 pm »
To co panowie z terminem zlotu? będziemy teraz go sobie zmieniać co tydzień? za chwilę okaże sie że ze względu na bazę noclegową będzie konieczność następnych zmian.