Autor Wątek: Rowery HP Velotechnik dostępne w Polsce  (Przeczytany 7692 razy)

igorc

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 160
Rowery HP Velotechnik dostępne w Polsce
« dnia: Luty 04, 2009, 11:37:37 pm »
Z przyjemnością informuję, iż firma CYKLOTUR została przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy HP Velotechnik.
HP Velotechnik to lider w produkcji rowerów poziomych z ponad 12-letnim doświadczeniem w tej branży. Rowery tej firmy to innowacyjne i dopracowane w każdym szczególe konstrukcje.
Potwierdza to między innymi główna nagroda na targach Eurobike 2008, przyznana jedynemu na świecie, składanemu trójkołowcowi Scorpion FS z pełną amortyzacją.
Rowery HP nie są tanie, ale ich cena jest odzwierciedleniem najwyższej jakości opartej o wyrafinowane rozwiązania technologiczne i niebywałej przyjemności z jazdy.
W ofercie posiadamy 7 dostosowanych do różnych potrzeb modeli. Większość z nich jest lub może być rowerami z pełną amortyzacją. Są wśród nich również modele składane, które bez problemu mieszczą się w małych samochodach i mieszkaniach.
Każdy rower HP Velotechnik jest konfigurowany i produkowany na indywidualne zamówienie w Niemczech. Czas oczekiwania na swój wymarzony pojazd to jedynie 4 tygodnie.
W sklepie stacjonarnym CYKLOTURu w Poznaniu, przy ulicy Kwiatowej 2, udostępniamy do jazd próbnych rower Street Machine GTE. Akronim GTE pochodzi od nazwy Gran Tourismo Evoluzione.
Jest to rower z pełną amortyzacją, przeznaczony do wyprawowej turystyki, wyposażony w bagażniki do przewożenia kompletu czterech sakw rowerowych.
Pełne informacje można znaleźć na stronie http://www.cyklotur.com/rowery_poziome,0.html.
Na szczegółowych stronach rowerów można pobrać foldery informacyjne w formacie pdf.

Pozdrawiam,
Igor Czajkowski
CYKLOTUR.com
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2009, 07:10:46 pm wysłana przez igorc »
Igor Czajkowski
moja pasja to wyprawy rowerowe

cyqlop

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 824
  • Czułów
Odp: Rowery HP Velotechnik dostępne w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2009, 12:29:59 am »
niestety ceny zabójcze przynajmniej jak dla mnie
Moja mała firemka
https://cnc-warsztat.pl (frezuje aluminium, drewno, tworzywa sztuczne)  ZAPRASZAM, DOBRE CENY

Druga strona
https://sites.google.com/site/cyqlopproject

barba

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 67
Odp: Rowery HP Velotechnik dostępne w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2009, 10:37:34 am »
Upfsss... Brak na stronie w ofercie informacji o komponentach np. takiego rowerka za 10k. Jeszcze pytanie czy ceny na bieżąco będą uaktualniane wraz ze zmianą kursu?

igorc

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: Rowery HP Velotechnik dostępne w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2009, 11:42:57 am »
Witam,
Podstawowy opis komponentów jest na każdej stronie szczegółowej. Więcej informacji jest w prospektach do pobrania na stronie szczegółowej.
Ceny w złotówkach będziemy aktualizowali co jakiś czas, ale obowiązujące są ceny w Euro podane w prospektach. Umieścimy je też w opisach rowerów, aby było to jednoznaczne. Niestety kurs Euro jest teraz bardzo niekorzystny dla kupujących w naszej walucie, nad czym bardzo ubolewam.
Pozdrawiam,
Igor Czajkowski
CYKLOTUR.com
Igor Czajkowski
moja pasja to wyprawy rowerowe

barba

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 67
Odp: Rowery HP Velotechnik dostępne w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2009, 05:12:13 pm »
Niestety złotówki strasznie straciły na wartości. Dla jednych gorzej dla drugich lepiej,  ::) Co do specyfikacji to rzeczywiście jest rozwinięcie moje niedopatrzenie, ale jest jednak, ale  :) człowiek, który sporo jeździ rowerem czuje niedosyt informacji szczegółowych. Np. korby kuleją, bo jest tylko rozmiar lub kasety też tylko ilość biegów a nie ma podanej półki, z której można wybrać odpowiednią. Czepiam się, ale czasy profesjonalizmu w każdym calu nadeszły  ;) Osobiście zakochałem się w "Speedmachine" ach... Ale muszę poczekać jak euro będzie kosztowało 1,5pln  :'(