Autor Wątek: targi rowerowe - Warszawa  (Przeczytany 2815 razy)

jarek_es

• Administrator
  • całkiem inny wariat
targi rowerowe - Warszawa
« dnia: Lipiec 18, 2008, 09:03:05 pm »
Napisał: raido-sport
2007-03-15 15:41:00
--------------
  Witam.

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc pragnę się z wszystkimi przywitać.

Chciałam również serdecznie zaprosić wszystkich miłośników rowerów poziomych na III targi rowerowe do Warszawy, które odbędą się w dniach 31.03-01.04.2007.
http://www.rowery2007.pl

Na stoisku firmy RAIDO będziecie mogli obejrzeć i wypróbować rowery czeskiej marki AZUB.
Więcej szczegółów o tych wspaniałych poziomkach znajdziecie na stronie http://www.raido-sport.pl

raffi

• wyczynowiec na poziomie
Odp: targi rowerowe - Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2009, 10:55:04 pm »
Ja tylko dodam, że na stoisku Warszawskiej masy Krytycznej też będzie co oglądać. Na pewno będzie mój poziom, być może jeszcze poziom Xunna. Ale najciekawszym pojazdem we "flocie" Masowej z pewnością jest riksza ze sprzetęm audiowizualnym (choć to już nie poziom).

Także jak ktoś z Poziomkowiczy ma ochotę, zapraszam. Z resztą ogólnie chętnie spotkam się z osobami na poziomie ;-)

Saurus

• całkiem inny wariat
    • Moje zdjęcia
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2009, 11:30:08 pm »
Spojrzałeś z kiedy ten post? ;)
Dla tych, którzy by szukali - w tym roku 28.II- 1.III czyli sobota i niedziela, od 9 do 18, bilet normalny 20 zł, ulgowy 7-12 10 zł, hala Expo XXI tuż obok dworca PKP Warszawa Zachodnia.
Możliwe że przyjadę (ale pociągiem ;) ).

donpedro2107

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2009, 11:39:46 pm »
ja to się targuję.... o części na necie :D zamówiłem już sobie wypaśne koła z piastami wielobiegowymi, a co tam, żyje się raz a jeździć chce się na okrągło :D no i nawet opony z kolcami sobie zamówiłem bo na zwykłych to się mocno ślizgam na wybojach (w poprzek drogi :o co czyni jazdę trochę ekstremalną ;D) ale nie poddaję się i po trochę eksperymentuję. pozdro