Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 4910 razy)

borimir

  • Gość
Witam wszystkich
« dnia: Sierpień 06, 2013, 09:06:35 am »
Witam wszystkich.

Kilka ładnych lat temu dużo jeździłem na zwykłym pionowym rowerze jednak z powodu problemów z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa nie mogłem kontynuować swojego małego hobby. 3 miesiące temu spełniłem swoje marzenie i kupiłem używaną poziomkę Velogic Semi Low Racer w całkiem niezłym stanie. Kupiłem ją by jeździć codziennie do pracy. Jestem z Warszawy i po ciężkich początkach jest coraz lepiej. Mam wiele pytań głównie związanych ze sprawami technicznymi i problemami z konstrukcją roweru, którą posiadam.

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2332
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2013, 09:55:09 am »
Witamy i zapraszamy na Zlot - tam dowiesz się najwięcej i to już niedługo :)
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

borimir

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2013, 10:16:22 am »
Nie wiedziałem, że zlot będzie w Warszawie i to jeszcze tak niedaleko od mojego domu. Postaram się być chociaż szykuje mi się mały wyjazd we wrześniu.

władek8

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 348
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2013, 10:58:30 am »
Witam nowego poziomkowicza.

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2013, 11:53:46 am »
Również witam. Jakieś fotki tej używki?
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


borimir

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2013, 11:55:45 am »
Coś kiedyś miałem. Pstryknę parę wracając dzisiaj do domu. Nie myślałem, że kogoś to zainteresuje. Muszę też przyjrzeć się sposobowi zamieszczania zdjęć na forum. Postaram się jednym słowem coś wrzucić wieczorkiem.

reneva

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 122
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2013, 01:04:58 pm »
Witaj :)
Muszę też przyjrzeć się sposobowi zamieszczania zdjęć na forum.
Chyba najłatwiej można się tego nauczyć przez naśladownictwo ;) Znajdź jakikolwiek post ze zdjęciem (np. http://forum.poziome.pl/index.php?topic=1989.msg28600#msg28600), kliknij "Cytuj" i zobacz jak łatwo nas, wiecznie spragnionych dokumentacji fotograficznej, zadowolić ;D

kuzynek

  • sympatyk
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2013, 04:32:58 pm »
Tak jak obiecałem oto kilka zdjęć moje poziomki. Zdjęcia zrobiłem od razu po powrocie do domu. Rower jest trochę przykurzony i w dodatku zły ze mnie fotograf.







władek8

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 348
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 06, 2013, 09:07:42 pm »
Piękna poziomka :D. Napisałes że rower jest troche przykurzony to nie uzywałes go zbyt czesto?

borimir

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2013, 07:15:43 am »
Dziękuję bardzo. Używam go codziennie. Chodziło mi o kurz i brud z drogi. Do pracy mam w jedną stronę 15km. To nie dużo. Kiedy nie miałem roweru i jeździłem autem marudziłem, że daleko. Teraz kiedy mam rower to za blisko, bo dojeżdżam w jakieś 30-40minut i nie można sobie pojeździć :)

władek8

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 348
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2013, 05:13:58 pm »
Ja tez od kiedy pierwszy raz przejechałem sie na mojej poziomce mysle tylko o nabijaniu "kaemów" jazda na niej daje o wiele wiecej radosci niz tardycyjny rower. Zycze duzo przyjemnosci z jazdy :) Pozdrawiam.