Autor Wątek: Hej  (Przeczytany 1711 razy)

qtkm

• sympatyk
  • *
Hej
« dnia: Październik 08, 2012, 11:13:41 am »
Witam wszystkich, na imię mam Marcin, mieszkam w okolicach miasteczka Radziejów (kuj-pom) i szczerze powiedziawszy (a właściwie napisawszy  ;) ) jeszcze nie jeździłem na żadnej poziomce, ale jest coś takiego co mnie pociąga w tej horyzontalnej pozycji za kierownicą. Jakoś tak szczególnie podobają mi się poziomki typu cruzbike. Wiem, że maszyna podobno trudna do opanowania ale lubię wyzwania :) tak więc w najbliższym czasie, najlepiej jeszcze przez zimą jak czasu wystarczy, muszę skonstruować taką maszynkę.

Danielasty

• całkiem inny wariat
Odp: Hej
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2012, 01:37:55 pm »
cześć, ciesze się że podobają Ci się cruzbike, an swoje nieszczęście albo i szczęście w kuj pom są dwa cruzbiki, a dokładniej w Bydgoszczy. Jedna należy do mnie a druga do znajomego. Jak byś był kiedyś w okolicach to możesz się przymierzyć :)

michu

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2012, 08:42:17 pm »
Na moją trzeba mieć długie giry. Sam mierzę 190 cm wzrostu, wiec raczej nieprzęciętny wzrost ;). Już bardziej przypasujesz na Cruzie Danielastego.

qtkm

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2012, 05:02:52 pm »
No tak, jeszcze w przywitaniu wymogiem koniecznym powinien być wzrost :) jest przecież bardzo istotnym czynnikiem przy doborze roweru. Mam 176 cm więc chyba taki standardzik :)
A z zaproszenia oczywiście jeżeli będę kiedyś w Bydgoszczy to skorzystam i dziękuję za nie.