Autor Wątek: Dojazd na zlot 2012 z Łodzi i okolic  (Przeczytany 5272 razy)

paaj

• wyczynowiec na poziomie
Dojazd na zlot 2012 z Łodzi i okolic
« dnia: Sierpień 19, 2012, 04:00:23 pm »
Byłem na Kaliskiej i zakupiłem bilet do Szczecina. TLK PKP Intercity, koszt 63 zł + 9,10 zł rower w jedną stronę.
Peron 2 godzina odjazdu 9:49, przyjazd do celu 16:16. Pociąg z Krakowa z ostatnim wagonem na " poziomki " ;).
Niestety na drugą klasę, a taką ma ten wagon nie sprzedają miejscówek  :(.
Ja wybieram  się w czwartek i zapraszam do wspólnej podróży.
Storm w swoim wątku napisałeś że kupiłeś miejscówki na TLK tylko może nie IC jak ja, teraz nie wiem czy Pani w okienku mnie nie zbyła. Bilet mam oddzielnie na przejazd dla siebie i osobno na rower. Dodam tylko, że z rowerem w pociągu to będzie moja pierwsza podróż.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2012, 04:23:10 pm wysłana przez paaj »

storm

• Gość
Odp: Dojazd na zlot 2012 z Łodzi i okolic
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2012, 06:56:54 pm »
@paaj - trudno powiedzieć... Ja mam 2 bilety dla siebie i na rower i do tego miejscówkę dla siebie. Być może na ten pociąg którym jedziesz nie potrzebujesz miejscówki dla siebie...? Sprawdź to na rozkładzie może? Albo w kasie/informacji? I jakby co, to staraj się dostać miejscówkę blisko przedziału rowerowego oczywiście.

paaj

« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2012, 08:48:26 pm »
Tak zrobię, chociaż na moje pytanie o miejscówkę Panienka z okienka poinformowała mnie, że na drugą klasę ( w tym wagon rowerowy ) miejscówek nie ma. Są na pierwszą klasę, a ja nie chcę siedzieć zbyt daleko od sprzętu. Tak czy tak dam radę :).

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2012, 08:59:59 pm »
Ja pakuję 3 sztuki na przyczepę i jedziemy blaszanką we czwartek z rana (jak się uda).
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

paaj

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2012, 10:48:14 pm »
Do Opola wybrałem się blacho-smrodem, bo musiałem wcześniej wracać. Do Szczecina koleją, bo sprzedałem wcześniej wspomnianego sąsiadowi i nic nie zdążyłem innego kupić. A poza tym trochę za daleko i na paliwo za dużo trzeba by było wydać ;D.