Autor Wątek: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy  (Przeczytany 31366 razy)

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2332
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2012, 01:04:29 pm »
Ja się zgłaszam na Czwartek.
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

pajak_gdynia

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1322
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2012, 02:36:48 pm »
Ja ciągle rozpatruję wyrypy Słupsk-Szczecin-Słupsk. Wygodne połączenie kolejowe ze Słupska (trójmiejska SKMka), a i trochę rowerem się przejadę.

storm

  • Gość
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 09, 2012, 02:56:43 pm »
@Pająk - czyli co? Po Zlocie do Słupska? Byłbym zainteresowany, także zawinięciem w okolice Ustki ;)

storm

  • Gość
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 17, 2012, 03:04:00 pm »
Decyzja zapadła... Jednak nie jedziemy pociągiem 7:48 IR, ale TLK, ten o 10:37, także z  Warszawy Wschodniej. Dlaczego? Ano sprawdziłem dzisiaj rano skład tego TLK - posiada w ostatnim wagonie przedział rowerowy :D Nie mieści się w nim za dużo, pewnie z 5 rowerków wejdzie raptem, ale zawsze to lepsze niż zajmowanie na dziko przejść w całym pociągu.
Także razem z Bartkiem Z. zakupilismy już bilety na ten pociąg. Niestety jest zła informacja - otóż wykupiliśmy ostatnie 2 miejsców ki przy rowerach... A mnie się dostał-ostał bilet z miejscówką w..... środku pociągu, w jakimś wagonie bezprzedziałowym, ROTFL...

raffi

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 254
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 17, 2012, 04:34:32 pm »
Ja obstawiam RE o 14 z minutami z Warszawy Wschodniej. Ok, na miejscu będę późno, ale można było kupić bilet online, zarezerwowałem sobie miejsca, a w dodatku ten pociąg powinien mieć WiFi.

Jakby ktoś chciał się dołączyć - zapraszam do wagonu 13, siedzimy na miejscach 11 i 12, więc pewnie wszystkie miejsca od 13 do 18 będą w tym samym przedziale.


Jeszcze nie wiem czy będę ze zlotu wracał.

wildzi

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 52
  • Wieczny majsterkowicz...
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 18, 2012, 12:51:10 am »
Na zlot ja z moją drugą połówką będziemy jechali pierwszy raz.

Celujemy w pociąg z Warszawy Wschodniej w piątek o 7:48. Czy to już nie za późno na kupno tych biletów?

Czy możliwy jest zakup biletów na rowery nawet jeśli nie będzie wagonu rowerowego?

Co w przypadku gdy nie zostanie takowy rowerowy wagon podstawiony? Jak tam upchnąć i gdzie rowery: poziomkę i MTB?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2012, 12:54:58 am wysłana przez wildzi »
WilPaf -> SWB ASS 20x24

WilPaf II -> SWB ASS 20x20 "Lepszy" vel. "Killer"

storm

  • Gość
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2012, 06:59:39 am »
@Wildzi - w tym podciągu IR o 7:48 NIE MA przedziału rowerowego, ani wagonu rowerowego, więc jeśli będzie duzo rowerów to... nie upchniesz ich z tyłu czy z przodu pociągu i będzie problem.
Radzę celować w TLK o 10:37 tak jak my. On owszem jest z Lublina, ale wczoraj jak dojechał do Centralnej to był zapełniony może w 1/5, a po wepchaniu się tłumu z peronu jeszcze było mnóstwo wolnych miejsc (a też piątek rano).

Możliwy jest zakup biletów na rowery jak nie ma wagonu rowerowego.
Jak wepchać rower do wagonu rowerowego? Normalnie. MTB wieszasz na hakach jak się da, poziomkę też, a jak sie nie da, to stawiasz w kącie tak, aby się nie przewracała ;)

MYSH

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 204
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2012, 07:53:30 pm »
Ja pewnie pojadę w czwartek tym o 5:48 bo jeszcze muszę pozałatwiać parę spraw w Szczecinie ale później koło 14-16 będę wolny:)

ka_sroczka

  • sympatyk
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 19, 2012, 09:03:49 pm »
To pewnie się zobaczymy w czwartek ok. 16

wildzi

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 52
  • Wieczny majsterkowicz...
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 23, 2012, 02:21:03 am »
Na zlot ja z moją drugą połówką będziemy jechali pierwszy raz.

Celujemy w pociąg z Warszawy Wschodniej w piątek o 7:48. Czy to już nie za późno na kupno tych biletów?

Czy możliwy jest zakup biletów na rowery nawet jeśli nie będzie wagonu rowerowego?

Co w przypadku gdy nie zostanie takowy rowerowy wagon podstawiony? Jak tam upchnąć i gdzie rowery: poziomkę i MTB?

Uff, udało się. Na ostatnią chwilę. Mamy bilety ;D

Zgodnie z radą Storma pojedziemy pociągiem z Wa-wy Wschodniej o 10:48. Pociąg numer 28510, wagon 23, miejsca 95 i 97. To pewnie będziemy siedzieć obok siebie ;)
WilPaf -> SWB ASS 20x24

WilPaf II -> SWB ASS 20x20 "Lepszy" vel. "Killer"

storm

  • Gość
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 23, 2012, 05:49:00 am »
@Wildzi - jakby co, to spotykamy się z Bartem Z. w hali dalekobieżnej, około 10:00-10:15 a potem lecimy zająć właściwy peron.

Franc dosiada się na Centralnej, więc jak będziemy tam dojeżdżać, to trzeba będzie go łapać i wciągać do środka, zanim ktoś nas uprzedzi z miejscem na jego rower.

storm

  • Gość
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:19:20 am »
No to ja juz siedze na owej hali, po prawek stronie i czekam na reszte ekipy...
Z drobnych zmian - byc moze Francowi uda sie dojechac na wschodni... Byloby latwiej z pakowaniem sie nieco do podciagu... :-)

P.S. Wildzi, nie wiem jak Ty to zrobiles ale ja Ciebie w pociagu nie widze a jestesmy juz za Zachodnia...??? ;-)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 10:28:38 am wysłana przez storm »

gromanik

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 198
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Dojazd na Zlot 2012 - z okolic Warszawy
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2012, 11:28:27 am »
@Wildzi - w tym podciągu IR o 7:48 NIE MA przedziału rowerowego, ani wagonu rowerowego, więc jeśli będzie duzo rowerów to... nie upchniesz ich z tyłu czy z przodu pociągu i będzie problem.
Radzę celować w TLK o 10:37 tak jak my. On owszem jest z Lublina, ale wczoraj jak dojechał do Centralnej to był zapełniony może w 1/5, a po wepchaniu się tłumu z peronu jeszcze było mnóstwo wolnych miejsc (a też piątek rano).

Możliwy jest zakup biletów na rowery jak nie ma wagonu rowerowego.
Jak wepchać rower do wagonu rowerowego? Normalnie. MTB wieszasz na hakach jak się da, poziomkę też, a jak sie nie da, to stawiasz w kącie tak, aby się nie przewracała ;)


Możliwe, że nie ma z tego powodu: http://asta24.pl/news-news-3054