Autor Wątek: Pytanie laika.  (Przeczytany 2345 razy)

jarek_es

• Administrator
  • całkiem inny wariat
Pytanie laika.
« dnia: Październik 22, 2008, 09:15:03 pm »
Napisał: ~Std
2002-06-14 11:20:15
-----------------
Witam wszystkich!
Znalazłem tę stronę, gdyż zainteresowałem się konstrukcjami rowerów poziomych ze względu na moją 18-sto miesięczną córeczkę... he,he, nie dlatego, że dla niej chcę kupić rower, lecz dlatego, że chciałbym brać ją ze sobą na dłuższe wycieczki rowerowe. W związku z tym przypomniałem sobie o "Świecie Młodych" i o rowerach poziomych... krótkie poszukiwania i znalazłem się tutaj!!!!. Moje pytanie jest takie: Poszukuję kogoś kto mógłby mi skonstruować i wykonać rower poziomy taki aby można było za siedzeniem kierowcy zamontować krzesełko dla dziecka a rower byłyby na tyle wygodny aby można nim było pokonywać dłuższe trasy. Ze względów bezpieczeństwa wydaje mi się, że powinien to być rower trójkołowy (dwa koła z przodu) - chodzi o stabilność i zmniejszone ryzyko upadku. Z konstrukcji jakie oglądałem na tej stronie to najbardziej przypadła mi do gustu konstrukcja Thunderbolt'a i tym podobnych. Uprzejmie proszę o opinię ile taki luxus mógłby mnie kosztować, i czy jest ktoś z regionu Górnego Śląska kto mógby podjąć się lub pomóc mi w konstrukcji takiego pojazdu.

Pozdrawiam,

Student

student@a4.pl

jarek_es

• Administrator
  • całkiem inny wariat
Odp: Pytanie laika.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2008, 09:15:39 pm »
Napisał: Al-Bundy
2002-06-17 19:31:26
-----------------
   Hej!
Jak ja niedawno w sieci zacząłem szukać za ile i gdzie, to włos mi sie jeżył jakie tam ceny były. W polsce za takiego trójkołowca, zrobionego po znajomości i z dobrym osprzętem to musisz się liczyć z wydatkiem 2-3.5 tys. złotych !!! Ja niestety a może i dobrze zabrałem sie tak jak inni do zrobienia go samemu.Polecam i Tobie bo frajdy jest wiele, cieszysz sie każdym centymetrem powstającego projektu. No i occzywiście stanowczo taniej ! bo aż o 70 procent. Chyba że lubisz high-sprzętto o 45%. )
Tyle...pozdrawiam z Opola

Pozdrawiam poziomowo- Al-Bundy