Autor Wątek: Bry :)  (Przeczytany 4564 razy)

pizmak

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 73
Bry :)
« dnia: Październik 24, 2011, 11:43:38 am »
Czolem!

Jestem Janek (24 l.), normalnie z Opola, ale przez jakies dziwaczne studia znakomita wiekszosc czasu spedzam w Rzeszowie. No i w tym studenckim pokoju na studenckim mieszkaniu powolutku koncze (taa..."koncze"... powtarzam to sobie zawsze kiedy przytlacza mnie ogrom rzeczy ktore trzeba jeszcze zrobic) kompozytowe SWB w wersji ekonomicznej czyli z wlokien szklanych. Problem w tym, ze ekhem...wstyd mowic...na rowerach nie znam sie prawie wcale - tyle co wyczytam w necie.
Zyje nadzieja, ze z wasza pomoca w dobrze osprzetu i innych napewno blachych tematach uda mi sie skonczyc to co zaczalem :)

Pozdrawiam!

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2011, 12:27:56 pm »
Witaj na forum :) Wrzuć fotki jak stoisz z projektem, jak czegoś nie wiesz pytaj - na pewno ktoś coś doradzi :)

paaj

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 399
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2011, 12:46:29 pm »
Miło powitać kolejnego forumowicza :). Dzięki pomocy konstruktorów z tego forum udało mi się  zrobić swoje SWB, co prawda w stali a ty zaczynasz z górnej półki, ale i Tobie na pewno pomogą i podzielą się swoim doświadczeniem. Masę rzeczy jest już opisane na forum i musisz tylko dobrze poszukać.
Powodzenia.