Autor Wątek: Zalety i wady poziomek :)  (Przeczytany 4716 razy)

jarek_es

• Administrator
  • całkiem inny wariat
Zalety i wady poziomek :)
« dnia: Październik 08, 2008, 09:56:30 pm »
Napisał: ~Prysznic
2001-11-15 15:20:13
--------------------
    Bardzo fajny nowy dział "dlaczego poziomce" . Otóż właśnie dlaczego? Otóż kupując w Kaliszu rower dla mojego przyjaciela, przez dwa dni jeździliśmy po mieście poziomcami, w poszukiwaniu części do jego roweru (Maciek robi tylko ramy), i było super, extra giga mega itd, a jak wrócilem do domu to nawet nie zauważyłem że mam w nogach kilkadziesiąt kilometrów.

Wczoraj przejechałem się super wypasioną góralszczyzną za kilka tysięcy, no i wszystko fajnie ale juz po 5 km zdechlem (to oczywiscie moja wina bo mam slaba kondycje), a nie chce wspominac co mnie boli do dzisiaj (jednak fotelik to super sprawa)

pozdrawiam wszystkich w poziomie

prysznic

jarek_es

• Administrator
  • całkiem inny wariat
Odp: Zalety i wady poziomek :)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2008, 09:57:05 pm »
Napisał: ~Wojtek Rydzewski
2001-11-20 12:14:57
----------------------
Jestem takiego samego zdania jak Prysznic. Po 80 kilometrowej wycieczce w towarzystwie samych pionowych (ja w poziomie) towarzystwo wymiękło.

Sam do pracy pomykam na trekingu i wiem, że 40 czy 50 km to nie problem (czasami wypadam na terning na szosę - 70-90 km). Jednak na poziomie jest dużo fajniej (szczególnie na drugi dzień). Poza tym kierowcy lepiej reagują na poziomy rower - omijają go jak krowi placek (chociaż to może złe porównanie, he he he he).

Ogólnie chcę jeszcze sobie sklecić jakiś dwukołowiec do jazdy na codzień - wtedy sprzedam trekinga i bedę w 100% poziomy.

Pozdrawiam

Wojtek Rydzewski