Autor Wątek: Cykliczne spotkania śląskich poziomych  (Przeczytany 15122 razy)

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 25, 2011, 09:57:48 pm »
W sobotę będę miał na jazdę 1.5h potem muszę znikać. Trasa do obgadania, może Rogoźnik? Wyremontowali w końcu drogę dojazdową, nowy gładki asfalt.. Ktoś się dołącza na ostatnią chwilę?

karol

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 266
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2011, 05:52:11 pm »
Hello
Mam chęci ale i mały problem. Sprzedaję (a raczej usiłuję) sprzedać samochód i powoli kończy mi się jego aukcja. Jutro sobota więc liczę, że ktoś się pojawi zobaczyć to cudo - wiadomo "nasz klient - nasz pan". Ale jak do 9.00 nie będzie żadnego chętnego to ruszam, tyle że wtedy chcę łyknąć 100 i więcej, więc ruszam od razu gdzieś przed 10.00. Jak są chętni to zapraszam

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 27, 2011, 03:15:40 pm »
No i znowu śląscy poziomi nie dopisali :). Czekałem od 13.03 do 13.16 i nikt się nie pojawił, wszyscy zbierają siły na zlot? ;) Zrobiłem 57 km. w 2.21h, odwiedziłem kilka dawno nieodwiedzanych miejsc, było trochę terenu (kilka z moich starych tras już nie istnieje, część jest rozkopana). Na koniec odwiedziłem Rogożnik - tłum samochodów. Ogólnie było fajnie, wieczorem mam w planach jeszcze zahaczyć o koncert pod zamkiem w Będzinie ale to już po cywilnemu na pionowym ( nie chcę stać się niezamierzoną atrakcją ;) )

karol

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 266
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2011, 04:53:31 pm »
Niestety rano nie miałem internetu więc nie mogłem się skomunikować. Właśnie wróciłem z pedałowania "do wód" - Chechło-Świerklaniec

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 27, 2011, 08:27:23 pm »
Właśnie się zastanawiałem jak interpretować: "więc ruszam od razu gdzieś przed 10.00." W sensie że zaczynasz jeździć o d 10.00 i o 13.00 wpadniesz do parki i jedziemy dalej grupa, czy że chcesz ruszyć z parku o 10.00. Założyłem że chodziło o tą pierwszą opcję.

W każdym razie jak się jeździło? Udało się zrobić setkę? Kręciliśmy prawie w tym samym rejonie, szkoda że nie spotkaliśmy się na trasie.

karol

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 266
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2011, 08:51:44 am »
Liczyłem, że na tę 10.00 ktoś z was się podłączy, ale w sobotę rano wystąpił brak internetu więc i tak w żaden sposób nie miałem szans się o tym dowiedzieć. Za to podłączyła się moja "lepsza połowa". Tyle że kobietom powyżej 30 st.C serwery padają więc setka była nierealna (tu muszę ją pochwalić - w chłodniejsze dni setkę wykręci).

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 29, 2011, 09:58:32 am »
A może stołeczni i okoliczni poziomkersi też by sobie coś popedałowali razem? Wczoraj musiałam się turlać w (skądinąd bardzo miłym) towarzystwie szoszonki ;) Pozdro dla poziomych hanysów!
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 23, 2011, 03:20:14 pm »
W tą sobotę na 99% jestem zajęty - choć i tak podejrzewam że pod brama będzie zerowa frekwencja. Chyba trzeba wrócić do bardziej spontanicznych wypadów - gdyby ktoś chciał powinienem być do złapania popołudniami w tym tygodniu.

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 23, 2011, 03:44:27 pm »
22 października wybieram się z rowerkiem do Katowic, by przejechać się na nim do Pszczyny, może ktoś byłby chętny mi potowarzyszyć? :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 23, 2011, 08:47:25 pm »
Widzę że to sobota a w soboty jestem na 99% zajęty. Gdyby jednak zaistniał ten 1% to dam znać w temacie. Masz zaplanowaną jakoś konkretną trasę? Na E75 za Kobiórem jest zakaz dla rowerów, choć z tego co wiem często łamany. Ja jechałem z opcją leśną: za Kobiórem odbija się w lewo na przesieki lasowe, potem jest przejście przez E75 gdzie nie ma barierek (tu nie sugerować się mapami googla - tam gdzie pokazują przejście przez E75 jest podwójna barierka między pasami). Dalej lasami przez Studzienice lub (jeśli drogą będzie nieprzejezdna na skutek używania ciężkiego sprzętu w lesie ) wariant na Bojszowy nowe i potem dk 931 do Pszczyny. 

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 23, 2011, 09:09:59 pm »
Jeszcze nie mam obmyślonej trasy, w każdym razie muszę się dostać do knajpy Bugsy w Pszczynie :) Dobrze wiedzieć o tym zakazie dla rowerów, chociaż... przecież poziomka to nie rower ;) hihi
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

M63

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 113
    • Moje Poziomki :)
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 23, 2011, 09:44:18 pm »
Widzę że to sobota a w soboty jestem na 99% zajęty. Gdyby jednak zaistniał ten 1% to dam znać w temacie. Masz zaplanowaną jakoś konkretną trasę? Na E75 za Kobiórem jest zakaz dla rowerów, choć z tego co wiem często łamany. Ja jechałem z opcją leśną: za Kobiórem odbija się w lewo na przesieki lasowe, potem jest przejście przez E75 gdzie nie ma barierek (tu nie sugerować się mapami googla - tam gdzie pokazują przejście przez E75 jest podwójna barierka między pasami). Dalej lasami przez Studzienice lub (jeśli drogą będzie nieprzejezdna na skutek używania ciężkiego sprzętu w lesie ) wariant na Bojszowy nowe i potem dk 931 do Pszczyny. 

zakaz jest na odcinku od Tychów do świateł za Kobiórem (skrzyżowanie 928 z 1) a następnie od wjazdu do Piasku (zakaz na obwodnicy )
Moja trasa do zapory Goczałkowice i z powrotem jest taka http://g.co/maps/pzwju ( prawa nitka przez  Studzienice wzdłuż  rurociągu asfalt (:D odcinek  ~2km dziura dziurę pogania :D ) lewa utwardzone drogi  w lesie )
Nie wstanę ,
TAK będę leżał !!!

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 23, 2011, 10:00:35 pm »
Hmm byłem tam na początku tego lata (kwiecień/ maj) i jeśli dobrze pamiętam właśnie na tym skrzyżowaniu stał B-6-8-9 (Zakaz wjazdu rowerów ciągników rolniczych oraz pojazdów zaprzęgowych). Coś się zmieniło od tamtej pory? 

M63

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 113
    • Moje Poziomki :)
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 28, 2011, 08:21:41 pm »
XIII Rajd Noworoczny

Termin i miejsce: 1 stycznia 2012r. Plac przy Pomniku Ofiar Września ?39 w Gostyniu.
http://mapa.targeo.pl/Pomnik_Zolnierzy_Wrzesnia_1939r,miejsce_5429451   )
Cel imprezy: Turystyczne powitanie Nowego Roku.
Zgłoszenie: Zgłoszenia indywidualne lub zespołowe na mecie rajdu w Gostyniu.
Program rajdu:
12:00 ? Zbiórka przy Oddziale PTTK w Tychach, al. Niepodległości 198,
13:00 ? Życzenia noworoczne, ognisko turystyczne (w prowiant uczestnicy zaopatrują się
we własnym zakresie)
Organizatorzy:
Klub Turystyki Kolarskiej ?GRONIE? przy o/PTTK w Tychach, Oddziałowa Komisja
Turystyki Kolarskiej o/PTTK Mikołów.
Dodatkowe informacje:
Kazimierz Okoński ? Tychy ? 505 56 00 11
Andrzej Rygulski ? Mikołów ? 507 28 35 51
Postanowienia końcowe:
- uczestnicy rajdu są zobowiązani do przestrzegania przepisów ruchu drogowego,
- ubezpieczenie we własnym zakresie,
- organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu
oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich,
- w sprawach nie ujętych w w/w regulaminie decyduje organizator


zdjęcia z lat poprzednich
http://gronie.org/galeria/rajdy_noworoczne
https://picasaweb.google.com/rzmarek63/20110101XIIRajdNoworoczny#

Nie wstanę ,
TAK będę leżał !!!

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Cykliczne spotkania śląskich poziomych
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 29, 2011, 07:42:45 pm »
Impreza fajna, niestety ja odpadam bo będę w noworocznych rozjazdach. Jak tam inni śląscy poziomi?