Autor Wątek: Dzin dybry  (Przeczytany 3222 razy)

dadcom

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 60
Dzin dybry
« dnia: Kwiecień 18, 2011, 07:57:39 pm »
Witam Serdecznie wszystkich użytkowników Tego forum.Trafiłem tu szukajac informacji o rowerach trzeciej generacji ,jak swego czasu nazywano poziomki itp.
Lata prawie wyczynowej jazdy na klasyku spowodowały pewne zmiany w kregach :).zawsze jednak miałem zyłke do realizacji własnych pomysłów,które czytajac to forum zamierzam wprowadzic w zycie.
I juz szuakm kontaktu z osobami z okolic ostrowa wlkp ,celem wspolnego dlubania w zelastwie. ;D

Wiec witam sie jeszcze raz.
Madra dyskusja kluczem do rozwiazania kazdego problemu.

karol

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 266
Odp: Dzin dybry
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:24:29 pm »
Witam. Zainteresowałem się tym wariactwem z podobnego powodu i wciągnęło mnie i nie chce puścić. Na takich wynalazkach grzbiet naprawdę wypoczywa. Powodzenia

kapitanwasyl

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 368
Odp: Dzin dybry
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:25:08 pm »
Cześć    .
I tak w koło  Macieju ...

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Dzin dybry
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:13:47 pm »

I juz szuakm kontaktu z osobami z okolic ostrowa wlkp ,celem wspolnego dlubania w zelastwie. ;D

Wiec witam sie jeszcze raz.

siemanko, pamietaj o materiaach alternatywnych, czyi alu i kompozyt :D

dadcom

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 60
Odp: Dzin dybry
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2011, 12:27:42 pm »
A juz szukam rozwiazan opartych na zywicach.Ale na poczatek wymiana informacji sie przyda.
Madra dyskusja kluczem do rozwiazania kazdego problemu.

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: Dzin dybry
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:17:10 pm »
Witam.
Lata prawie wyczynowej jazdy na klasyku spowodowały pewne zmiany w kregach :).zawsze jednak miałem zyłke do realizacji własnych pomysłów,które czytajac to forum zamierzam wprowadzic w zycie.

Jak chcesz posiadać rower, na którym zapomnisz o kręgach, to najpierw dopasuj sobie coś stalowego, coś co można łatwo przerobić, skrócić i .... dopasować. Jak już będziesz miał swój ulubiony model, to wtedy "kombinuj w laminaty".
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp