Rowery poziome - forum dyskusyjne > Ważne wiadomości

Forumowy regulamin

(1/16) > >>

jarek_es:
   1.  Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych Użytkowników forum. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice.
   2. Staraj się pisać poprawnie, bez błędów językowych
   3. Zanim założysz nowy temat, samodzielnie przejrzyj forum w poszukiwaniu odpowiedzi - jest bardzo możliwe, że Twoje pytanie było już wcześniej poruszane. Zwróć szczególną uwagę na przyklejone tematy, skorzystaj również z wyszukiwarki
   4. Pisząc nową wiadomość zwróć uwagę na to, aby znalazła się w odpowiednim dziale i nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach
   5. Pisanie wiadomości pod swoją wiadomością w tym samym wątku jest niedozwolone, by jednak rozwinąć swoją myśl lub przedstawić dodatkowe informacje należy użyć funkcji "modyfikuj"
   6. Podczas zakładania nowego tematu nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. W żadnym wypadku nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem" , "Pomocy" , "Co zrobić?" etc.
   7. Precyzyjnie zadawaj swoje pytania
   8. W treści wiadomości nie zamieszczaj grafik szerszych niż 800 pikseli lub większych niż 50kB - udostępniaj je w postaci odnośników
   9. Odnośniki prowadzące do stron zawierających niebezpieczne dane (wirusy itp.) należy poprzedzić wyraźnym ostrzeżeniem
   10. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum lub naruszających normy społeczne
  11. Administrator ma prawo do zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu bez ostrzeżenia

Niezastosowanie się do powyższych reguł będzie skutkowało banem na 3 dni bez możliwości pisania wiadomości na forum jak i prywatnych. Trzeci ban to usunięcie konta użytkownika.

Administrator podejmie starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratora (poza wiadomościami pisanymi przez niego) i nie ponosi on za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Yin:

--- Cytat: jarek_es w Październik 12, 2010, 07:41:00 pm ---   5. Pisanie wiadomości pod swoją wiadomością w tym samym wątku jest niedozwolone
 
--- Koniec cytatu ---

A co w przypadkach kiedy nasza wiadomość jest ostatnia a mamy nową wiadomość podpadająca pod dany wątek? Np. "poziome ciekawostki z świata", lub "nasze średnie"?

sławek:

--- Cytat: Yin w Październik 12, 2010, 08:25:51 pm ---
--- Cytat: jarek_es w Październik 12, 2010, 07:41:00 pm ---   5. Pisanie wiadomości pod swoją wiadomością w tym samym wątku jest niedozwolone
 
--- Koniec cytatu ---

A co w przypadkach kiedy nasza wiadomość jest ostatnia a mamy nową wiadomość podpadająca pod dany wątek? Np. "poziome ciekawostki z świata", lub "nasze średnie"?

--- Koniec cytatu ---

  Punkt 5 zawiera jawną dyskryminację niektórych użytkowników  ;D
  Yin- poradzimy sobie z tym problemem - jak będzie Cię energia rozpierać to napiszesz do mnie na privat żebym umieścił wiadomość - i wtedy już możesz pisać. Z kolegami można góry przenieść, tylko najpierw trzeba mieć kolegów - jej znowu ta ironia  ::)

  Dura lex sed lex jak mówili Rzymianie - twarde to prawo, ale prawo. Jestem za! Wiecie, że nie raz się nawet cieszę jak mandat dostanę, bo to świadczy że jednak ktoś porządku pilnuje...

kaczor1:
Obserwując, co się w ostatnim czasie na forum dzieje,
zacząłem myśleć o emigracji. A tu proszę. "Stan wojenny"
Jarku - historia Cię osądzi  ;)

Rymowanka na dziś:

Król poddanych nie słuchał
Choć petycje pisali
Trudno przeto rzeknę
Zostaliśmy sami

Dyskusja nie pomaga
Prośby nie skutkują
Wiele prób już było
Inni wciąż próbują.

Lecz cóż to drodzy moi?
Jest Dzisiaj wydany! Ukaz całkiem nowy
Co zmniejsza nam znacznie
Pole wolności i wszelkiej swobody.

Więc baczenie miejcie
Mieszkańcy i dworzanie
Bo wiecie czym grozi
Ukazu złamanie.

Pozdrawiam Roland
Co za radykalnym działaniem
raczej nie przepada
Lecz gdy sytuacja taka,
to jedyna rada.

storm:
Oooo! Widzę, że Kaczorze dopadłeś Wacława Nieśmiałego, słynnego pisarza i Żeglarza z grupy pl.rec.zeglarstwo! Brawo! Ale nie zaglądaj tam za często, bo niektórzy z ichnich dyskutantów, lekko pobudzeni przez owego Wacława - potrafią rzucać łaciną i wyzywać nawet od sk...synów ;D. Jednak pozioma kultura jest mimo wszystko większa - jest na poziomie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej