Autor Wątek: Jak wrzucacie obrazki/zdjęcia wprost do postu?  (Przeczytany 64 razy)

miki11

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 176
  • M5 / Speedliner 'Blue Glide'
Jak wrzucacie obrazki/zdjęcia wprost do postu?
« dnia: Kwiecień 17, 2024, 02:39:50 pm »
U mnie nie widzę takiego fjuczera. Po rozwinięciu pola "Załączniki i opcje dodatkowe" nie widzę żadnych opcji dotyczących załączania plików. Pracuję na Mac'u. Dodatkowo mam kłopot, o którym już pisałem: podczas wpisywania znaku diakrytycznego "ś" post jest zapamiętywany i zamykany. Na innych forach nie mam takich niespodzianek. Macie jakieś pomysły? Bo na razie wklejam "ś" z bufora :-)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2024, 04:41:04 pm wysłana przez miki11 »

natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 176
Odp: Jak wrzucacie obrazki/zdjęcia wprost do postu?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2024, 07:05:28 pm »
To Forum uniemożliwia dodawanie grafik na serwer, dlatego zdjęcia są tak naprawdę linkami prowadzącymi do innych serwerów. Link do obrazka będącego na innym serwerze podajesz wykorzystując BBCode:
[img][/img]
Co do Maca - USE Linux ;)
A tak serio zobacz czy nie masz jakiegoś skrótu globalnego lub w przeglądarce dla ALT+S czy tam CMD+S - nie wiem jak to tam jest w macu.

P.S.:
https://pl.wikipedia.org/wiki/BBCode

miki11

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 176
  • M5 / Speedliner 'Blue Glide'
Odp: Jak wrzucacie obrazki/zdjęcia wprost do postu?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2024, 07:13:14 pm »
To Forum uniemożliwia dodawanie grafik na serwer, dlatego zdjęcia są tak naprawdę linkami prowadzącymi do innych serwerów. Link do obrazka będącego na innym serwerze podajesz wykorzystując BBCode:
[img][/img]
Co do Maca - USE Linux ;)
A tak serio zobacz czy nie masz jakiegoś skrótu globalnego lub w przeglądarce dla ALT+S czy tam CMD+S - nie wiem jak to tam jest w macu.

P.S.:
https://pl.wikipedia.org/wiki/BBCode

@natalka, co do załączników to tak myślałem. A jeśli chodzi o skróty, nie mógłbym na żadnym forum używać kombinacji klawiszy {Alt}-{s}. A wszędzie mogę, poza tym jednym forum. Taka ciekawostka.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2024, 07:15:43 pm wysłana przez miki11 »