Rowery poziome - forum dyskusyjne > Ważne wiadomości

Gdzie jesteśmy - Mapa kontaktów

(1/1)

sławek:
Znalazłem na forum taki wpis sprzed kilku miesięcy:

Jest taka pozycja "Mapka posiadaczy". Skąd ich weźmiecie, skoro nawet tutaj wielu użytkowników jest nowhere. Moim zdaniem wprowadzenie obowiązku podania lokalizacji ułatwiłoby kontakty forumowiczom.

 Może obowiązek podania lokalizacji to była by przesada... Wszak wiadomo, że my Polacy kochamy wszystko robić "z przyczajówy"  "z partyzanta"
  Może wejdę jednak kolegom na ambicję -Mieszkam w Opolu,do Czech mam z 80 kilometrów. Jak się wejdzie na stronę "Azuba" to aż miło popatrzeć- mapa cała upstrzona czerwonymi punktami i masa wpisów- ja z Prahy, ja z Ostravy, ja z Hradec Kralove. Przecież nie ma się czego wstydzić, że jeździmy na rowerach,a świadomość, że gdzieś w pobliżu mieszka inny zapaleniec działa mobilizująco. Jeżeli wiemy, że inny poziom jest 50 km od nas to już to jest pretekstem do umówienia się na wspólną wycieczkę, a spotkać się można w połowie drogi. Jak mówi mój kolega Bruno- nikt Cię tak nie zainspiruje jak drugi człowiek. Co przeszkadza by w kilka poziomów umówić się na jednym rajdzie organizowanym przez klub "zwykłych" rowerów. Ale by to uzyskać trzeba się ujawnić! Bądźmy szczerzy-zlot ogólnopolski nie jest aż tak atrakcyjny, skoro trzeba pokonać 200,300 a czasem i 400 kilometrów w jedną stronę. Co innego zlot lokalny Dolnośląski, Śląski, Mazowiecki, Małopolski czy jaki tam jeszcze  ;)
  Co Wy koledzy na "wyjście z lasu"  i  dekonspirację?
                                             Sławek

cyqlop:
http://poziome.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=61

tu jest mapka kontaktów tak a jak tam jest napisane można ją zaktualizować

mam uprawnienia do tego

kaczor1:

--- Cytat: cyqlop w Grudzień 28, 2009, 08:57:41 pm ---http://poziome.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=61

tu jest mapka kontaktów tak a jak tam jest napisane można ją zaktualizować

mam uprawnienia do tego

--- Koniec cytatu ---

Cześć
Wątek trochę stary, ale ma nadzieje, że o niestrawność nikogo nie przyprawi.

Piszesz, że masz do tego uprawnienia.
A masz uprawnienia aby zakończyć życie strony na republika.pl ?
Rozmawiałem z kilkoma osobami, które tam odesłałem.
Mimo, że stronka to wielki magazyn wiedzy, to jej szata graficzna i przejrzystość nie zachęca do sięgnięcia głębiej a nawet trochę odstrasza.
Już ta http://poziome.pl/joomla choć nadal dość prosta to wygląda dużo lepiej - z tego co widzę jest nadal niedokończona.
Można coś zrobić, aby "nasza" strona nie była tak kulawa?


cyqlop:
to już proszę z Jarkiem mejlować,
fakt faktem przyznaje beż bicia że nie chce mi się dodawać tekstów ze starej strony, idzie to dość wolno a poza tym niektóre foty są na serwerach republiki i to też jest problem.

co do strony joomli nowej to środek jest troszkę za wąski bo np. mapa kontaktów sienie wyświetla ładnie a jakoś nie mam pomysłu by to przerobić

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej