Autor Wątek: Kupię rower  (Przeczytany 5149 razy)

stasio67

• sympatyk
  • *
Odp: Kupię rower
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2021, 04:06:26 pm »
Tym niebieskim bez koła to sobie nie zawracajcie głowy, nabyłem go ponad miesiąc temu od Hansa i jestem bardzo zadowolony, a linię łańcucha dało się trochę wyprostować, jak się ociepli to będzie gotowy do jazdy

tatar

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2021, 04:50:03 pm »
Tym niebieskim bez koła to sobie nie zawracajcie głowy, nabyłem go ponad miesiąc temu od Hansa i jestem bardzo zadowolony, a linię łańcucha dało się trochę wyprostować, jak się ociepli to będzie gotowy do jazdy

Nie tylko chodzi o prostą linię łańcucha ale też żeby biegła możliwie blisko osi obrotu wahacza - żeby pedałując nie tracić energii na ściskanie amortyzatora - no ale to pewnie wiesz.

rdt

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2021, 04:55:10 pm »
Czy ta linia jest faktycznie jakoś mocno pokręcona ? Ponadto Ci których pytałem o problemy z pedałowaniem na "nieprostej" linii łańcucha i każdy twierdził ze nie jest to aż taki problem.

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2021, 09:11:04 pm »
Co z tym niebieskim Bez koła jest nie tak ? 500 to nie tak dużo i nadal aktualny ?

Zmienił właściciela.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp