Autor Wątek: Kolega Jarek-LT po ośmiu latach potrzebuje pomocy  (Przeczytany 7645 razy)

Jarek-LT

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 29
Kolega Jarek-LT po ośmiu latach potrzebuje pomocy
« dnia: Marzec 19, 2020, 04:26:37 pm »
 Wasz kolega Jarek w ogromnej potrzebie pomocy.

OD ośmiu lat choruje na nowotwór złośliwy czerniaka. Za mną już trzy wznowy choroby gdzie ostatni przerzut rok temu zaatakował główne narządy jak oskrzela, płuca, żołądek, wątrobę i kości, na oskrzelach ogromne guzy nieoperacyjne. W obecnym czasie jestem po najsilniejszej chemii jaka istnieje na czerniaka YERVOY - wyniszczając mój organizm do cna. Ponad tydzień leżałem w symptomie ''agonii''. Wszystkie pieniądze pochłania ciągła walka z chorobą, opłaty prywatnych lekarzy i badań, wykup leków, ciągłe wyjazdy do klinik. Mimo, że ''pozostali'' znajomi i lekarze twierdzą że wyglądam bardzo dobrze to jestem w środku wrakiem człowieka który walczy o każdy następny dzień życia - NIE PODDAJĄC SIĘ.
Dlatego jeśli nic nie kupujesz ode mnie - proszę Cię o dorzucenie swojej cegiełki jako wpłaty na moje konto - jakiejkolwiek sumy pieniędzy. W tym momencie wysprzedaje już wszystkie swoje środki ruchome które powiedzmy są zbyteczne - pozostał jeszcze DOM.
Z góry dziękuję za dobry gest, za dobre serce.

Henryk Jarosław Sienkiewicz
78-120 Gościno
mBank -12 1140 2004 0000 3102 4647 7389
  '' Walka o JUTRO''

https://www.google.com/search?q=Jarek-LT+luxtech&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjZg93sqq7hAhXFxIsKHcB_AaMQ_AUIDigB&biw=1242&bih=597
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2020, 05:57:23 pm wysłana przez Jarek-LT »