Autor Wątek: FatFlevo  (Przeczytany 2480 razy)

Maciej K

• całkiem inny wariat
Odp: FatFlevo
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 11, 2020, 05:28:07 pm »
Filmik 3 razy obejrzałem, komentarze przeczytałem  i Waszemu (Yin i Ty DeVilio ) zdziwieniu tudzież oburzeniu DZIWIĘ  SIĘ.
Jak wiemy większość komentarzy pod tym filmikiem ludzie tematu rowerów poziomych nie znający pisali.
Ponieważ  ich pisanie na polskie pochodzenie wskazuje, więc osoby w miarę inteligentne i w polskiej rzeczywistości ogarnięte, ich czepialstwu i typowo polskiej bezinteresownej zawiści dziwić się i oburzać nie powinny.
A jednak.
Wiadomym jest lub być powinno, że ludzie na poziomach jeżdżący, to ruchu rowerowego awangarda
i przyszłość.
Zdawać by się też mogło, że od zacofanych "pionowców" pozytywniejszymi postawami w stosunku do nowości wszelakich różnić się powinni, a jednak tak nie jest.
Jak już kilka razy pisałem, społeczeństwem okrutnie od 30 tu lat zowczanym i znakomicie zowczonym wreszcie jesteśmy.
A w stadzie owiec tak już jest, że gdy jakaś owieczka czymś się wyróżnia, to pozostałe jej nie lubią
i ze stada wypędzić ją starają się.
Wy także w myśl kato przypowieści ( o źdźble w oku bliźniego) oburzenie na krytykujących pojazd DeVilio zacofańców okazujecie, a  na tym Forum tymczasem Wasi koledzy i ludzie "na poziomie" podobne zachowania już objawili.
I tu oburzenia żaden z Was nie okazał.
Na poparcie słów moich do tematu "Sprzedam velomobile DUO produkcji Macieja Kaczmarka.." (Dział "Sprzedam, kupię' str. 17) Was odsyłam.
W innych velomobilowych wątkach jest podobnie.
Włosy dęba stają jak czyta się komentarze "ludzi na poziomie", temat rowerów poziomych podobno znających.
Że ukradną,, że za wolne, że za szerokie, że niepraktyczne, że drogie, że obcy na nich siadać mogą,
no i najlepsze, to to że nie wiadomo co będzie gdy "strzała z boku" jakiś dostanie. Itd. Itp. Itd.

A przecież Velomobil, to Trajka jakich sporo po Polsce jeździ.
Tylko obudowana.
I tu na Forum niestety powszechne,  polskie zowczenie oblicze swe pokazało,
bowiem w  stadzie rowerów poziomych, od lat na forum obecnych, POZIOMY  OBUDOWANE!!!
(Jezu!!! Ty widzisz i nie grzmisz?) się pojawiły.
No i owieczki po owczemu załkały.

p.s. Dla porządku dodam, że gdy 40 lat temu kolejne pojazdy na ulice wyprowadzałem, a prasa i TV
łykały je jak wielbłąd kluski, to ilość negatywnych opinii była znikoma.
Zaś na portierni Teatru Wielkiego w Łodzi, przez 4 lata mojego tam śpiewania prawie co dzień listy życzliwe, pełne wsparcia i pytań z całej wschodniej Europy i Polski lądowały.
Jak teraz jest widzimy wszyscy.
Jeszcze kilka lat słusznego i patriotycznego szkolenia młodzieży, a kamienie za poziomami (wymysł szatana? nie polski?) - gdy gender, LGBT i inni wrogowie polskości się znudzą - fruwać zaczną.
Wyzwiska już były i na razie debilne rechoty na ulicach panują.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2020, 05:36:38 pm wysłana przez Maciej K »

wojtas71

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 12, 2020, 08:04:17 am »
Bardzo dużo i zarazem wrogo (chroni ich anonimowość ;) ) nastawionych osób i opinii :/ Wygląda na to, że wypowiadają się osoby nie jeżdżące rowerem wręcz im on i oni - posiadacze przeszkadzają :P Każda inna konstrukcja niż "dwa trójkąty" to dziwoląg i osoba korzystająca z tego typu "poziomego" transportu to wszelakie zagrożenie dla otoczenia !!! Widzą zagrożenia i zarazem minusy (niewygodny, zagrażający zdrowiu i życiu użytkownika jak i osób mijanych !!! Tego w sumie nie jedynego ich zdaniem i nieoryginalnego egzemplarza w regionie... Mamy do czynienia z ludźmi może nowoczesnymi, ale pod względem smartfonów i z nimi związanym "swoim światem" (czapka na głowie, pod nią włosy opadające na twarz i słuchawki na uszach :D ), ale pod względem rozwoju jednośladów własnej produkcji i pomysłu to już nie.
Wielki szacun DeVilio za odwagę wypowiedzi i pokazanie się :) Jak widać walka z tymi "wiatrakami" jest ciężka zatem Stop Hejterom ;) Pozdrowerek
Rowery są wszędzie :D

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 13, 2020, 09:20:20 am »
Macieju K, Wojtas71 - niestety na trojmiasto.pl pod każdym tekstem jaki się ukaże podejrzewam, że te same osoby sieją hejt dla samego faktu. Moja siostra wydała tomik poezji, którym zainteresowali się na trojmiasto, zrobili z nią krótki wywiad i było to samo. Hejt hejt hejt. Nie mają się do czego doczepić, bo w kasku, z oświetleniem, odblaskami, dzwonkiem, flagami itd to napiszą, że to maszyna do zabijania. I kto im zabroni? Nikt w zasadzie. Nie pogadasz z takimi ludźmi. Nie ma sensu. Trochę smutne i przykre bo poziomy fat flevo był moim marzeniem, które oni tak łatwo i bez refleksji próbują deptać. Ale kij im w klawiaturę. Trolli karmić nie będę. Do zobaczenia na trasie :)
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

oblivion

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 17, 2020, 04:43:50 pm »
Rower super!
A z ludźmi jest tak, jak w kawale:

Psychiatra pyta faceta:
- pijesz Pan?
- nie.
- palisz Pan?
- nie.
- może narkotyki?
- nie.
- kobiety?
- nie.
- to jak Pan odreagowujesz stres?
- a wchodze na fejsa i sie do wszystkich przypierd@lam godzinę dziennie...

:D