Autor Wątek: Powitanie załogi przez nowego (starego) uczestnika.  (Przeczytany 592 razy)

Edo1

• sympatyk
  • *
Powitanie załogi przez nowego (starego) uczestnika.
« dnia: Luty 24, 2020, 10:42:39 am »
Serdecznie witam wszystkich forumowiczów.
Dołączam na forum na swojej trajce, na której jeżdżę z przerwami od 2014 roku. Mam na imię Edward. Mieszkam na Dolnym Śląsku, w zimie w Świdnicy a w lecie w Unisławiu Śląskim k/Mieroszowa (tuż przy granicy z Czechami).
W 2013 roku pod nazwą: Edo, nie mając zielonego pojęcia o rowerach poziomych, dyskutowałem trochę na forum na temat rynku rowerów poziomych w Polsce oraz nad wyższością roweru poziomego trójkołowego nad dwukołowcem. Dopiero później kupiłem wymarzoną trajkę, odbyłem na niej przez trzy lata kilka dłuższych podróży po Polsce a następnie znowu przesiadłem się na tradycyjnego pionowego górala.
W tym roku wracam do rowerowania na swojej poziomej trajce. Po wykonaniu pewnych zmian, napraw, konserwacji i wymianie opon oraz niezbędnych treningach, na początek chciałbym wziąć udział w tegorocznej majówce w Kotlinie Kłodzkiej a potem w Zlocie 2020 na zamku Grodziec.
Pozdrawiam i do zobaczenia na imprezach lub gdzieś na trasie.

oblivion

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Powitanie załogi przez nowego (starego) uczestnika.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2020, 05:43:39 pm »
Witam z podkarpacia ;)

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2020, 06:24:22 pm »
Witam ziomala, fajnie będzie się spotkać na zlocie.:)

Szerokości i przyczepności!;)))
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2020, 09:40:22 pm wysłana przez nahtah »

Tehen

• drezyny.eu
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2020, 01:21:10 am »
Witam z centralnej Polski :)

Co było powodem przesiadki na piona?
Przecież to tak... nie po bożemu ;)

Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

Edo1

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2020, 12:40:08 pm »
@nahtah - witam ziomala i również cieszę się na spotkanie.
@Tehen - przesiadłem się czasowo na piona, bo cenię sobie różnorodność, rozmaitość , wszechstronność i zajmuję się różnymi formami działalności bicyklowej. Staram się nie być skazanym na monokulturę i nie zarzekam się, że kiedyś w przyszłości, chociażby z racji swojego wieku (mam 70 lat) nie wykonam konwersji swoich rowerów na elektryczne. Co do przesiadki na piona - to zainteresowałem się podróżowaniem po Europie szczególnie południowej, biorąc udział w wyprawach organizowanych przez rowerowe biura podróży typu "80 rowerów.pl", "horyzonty.pl", a ponieważ moja poziomka to trajka typu tadpole - a więc z racji jej konstrukcji i gabarytów nie było możliwości jej transportowania na miejsce rozpoczęcia wypraw i z powrotem do kraju. Transport rowerów odbywa się, jak wiadomo samolotem lub na platformach ze stojakami dla typowych pionów. Te wyprawy to super frajda, lecz niestety trochę kosztują. Czyli powód przesiadki był prozaiczny - mobilność takiej trajki.