Autor Wątek: Cześć z Krakowa NH  (Przeczytany 2086 razy)

Skydiverek

• sympatyk
  • *
Cześć z Krakowa NH
« dnia: Październik 02, 2019, 03:33:59 pm »
Cześć!

Pierwszą styczność z rowerem poziomym miałem ok 2003 roku. (NCK Nowa Huta). Musiało minąć trochę czasu aż człowiek dojrzał do posiadania własnego. Wcześniej myślałem o budowie ale nie było za co i gdzie. Później było za co ale nie było gdzie. Później były różne sprawy życiowe. Teraz jest za co i gdzie ale nie mam czasu na budowę i jeżdżenie. Musiałem wybrać - wybieram jeżdżenie. Więc kupiłem. Pouczę się, popróbuję i się zobaczy. Trochę jeżdżę na pionowych (szosa i MTB) i mam nadzieję że to nowe doświadczenie będzie miłe :) Pozdrawiam!

Tehen

• wyczynowiec na poziomie
  • drezyny.eu
Odp: Cześć z Krakowa NH
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2019, 05:07:00 pm »
Witaj w poziomym gangu  8)

Pochwalisz się co zakupiłeś?
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

roroch

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2019, 10:24:51 pm »
CzeRozsądna decyzja, najpierw trzeba trochę pojeździć, żeby wiedzieć co zbudować i jak.

Skydiverek

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2019, 09:31:02 pm »
Bede cwiczyl na Challenge Hurricane

roroch

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2019, 10:20:12 am »
Mam podobny flevobike fifty fifty: http://www.rowerpoziomy.pl/index.php/2019/02/13/rower-na-kolach-20-z-kierownica-ulatwiajaca-wsiadanie/.
Fajny, lekki rowerek do miasta i na wycieczki. Wersja którą posiadam (szosowa kaseta i spory blat) jeździ nawet szybko, choć może się wydawać, że to taki odpowiednik
popularnego "składaka" na małych kółkach.