Rowery poziome - forum dyskusyjne > Sprzedam, kupię

poszukiwany

(1/2) > >>

modularix:
czołem wszystkim.

poszukujemy entuzjasty konstruktora rowerów do współpracy przy budowie prototypu.

lokalizacja Częstochowa lub powiat częstochowski w kierunku północnym (Rędziny, Mstów, Mykanów, Kłomnice i okolice)

osoba z własną spawarką, warsztatem/zapleczem, chęciami, entuzjazmem i doświadczeniem w budowie 'poziomek' lub innych rowero-podobnych stworów napędzanych pedałami.

interesują nas konkretne osoby, które już kiedyś zbudowały swój własny 'custom' i są w stanie to udowodnić, pokazać własny projekt oraz wyspawać z kilku rurek kolejną ramę rowerową.

jest koncepcja, jest 'drewniany' model i trzeba przerobić to na jeżdzący prototyp(y) oraz dopracować temat przeniesienia napędów i dobrać osprzęt.

format wykonania prototypu dowolny - stal, włókno, laminat.... co kto lubi - dostosujemy się.

zapraszamy do współpracy, najlepiej pisać na email firmowy (na naszej stronie)

przenikanie:
Gdybyście chcieli do swych projektów dołożyć elektryke to służę doświadczeniem.

modularix:
tak, jest taki plan i jest zostawione miejsce pod 'napęd' w każdej możliwej formie począwszy od nożnego, poprzez spalinowy, na węgiel a skończywszy
na elektrycznym ;)

na chwile obecną niestety stoimi w miejscu, brak spawacza chętnego do wyspawania ramy.

jeżeli jesteś z naszego regionu - to chetnie nawiąże współpracę w temacie elektryka.

ps: pisz na FB, bo tutaj nie przychodzą mi powiadomienia.

pozdrower

przenikanie:
Jestem z Łodzi.  Wiec to nie tak daleko.
Natomiast nie mogę korzystac z FB. Nie mam konta i nie zamierzam mieć. Mechanika rowerów raczej mnie nie fascynuje. Za to w temacie elektryki czuję się co najmniej bardzo pewnie. Poza tym mam dostęp do importu, do silnikow i całych zestawów a także do ogniw. Zgrzanie dowolnej baterii nie stanowi problemu.
Jakbyś miał coś w temacie elektryki a masz problemy z powiadomienia mi na tym forum to możesz pisać na maila  jacek.glebski@gmail.com

modularix:
ok, zapisuje namiar.

ŁCDNiKP ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej