Autor Wątek: Witam wszystkich entuzjastw rowerow "na poziomie"  (Przeczytany 148 razy)

Rys

• sympatyk
  • *
Witam wszystkich entuzjastw rowerow "na poziomie"
« dnia: Sierpień 12, 2019, 04:58:01 pm »
Mam na imie Ryszard, lat 72,mieszkam w Kaliszu i  od zawsze jezdilem po gorach ale od 4 lat moj wspanialy full stoi w garazu i czeka az go dosiade. Jednak po skompletowaniu 4 udarow mozgu, pewnie to nigdy juz nie nastapi. Najdotkiwsza dolegliwoscia po tych udarach jest powazna utrata rownowagi, m.in. nie pozwalajaca mi na jazde rowerem mtb i , Poniewaz uwazalem, ze na jakims rowerze powinienem jezdzic - chociazby w celach rehabilitacyjnych , kupilem trajke Ice Trice w bardzo dobrym stanie, Wykorzystujac  mozliwsci regulacyjne Maciek Kaczmarek ustawil mi siedzenie prawie poziomo, Wymienilem korby i zamontowalem owalna zebatke Narrow Wide 36 T a z tylu mam 8 biegowa przerzutke Dual Sram 11-32  piaste 3 biegowa, Jezdzi mi sie na tym zestawie b.dobrze. Na okragla zebatke przednia juz nie przejde, chociaz ta wydaje mi sie juz zbyt wolna jak na warunki kaliskie. Nie dawno wpadlo mi w oczy zestawienie najtrudniejszych podjazdow rowerowych w Polsce i przypomnialo mi sie, ze w 2007r - czyli majac lat 60, wczesna wiosna (po grubej warstwie sniegu) wspialem sie na przelecz Karkonoska z Przesieki z rowerem mtb na plecach po to tylko, zeby wypic kawe w czeskim schronisku i w szalenczym tempie zjechac do Przesieki z kilkoma przystankami (glebami) po drodze. Krotko mowiac postanowilem, ze w tym roku zaatakuje ja moja trajka - oczywiscie w podjezdzie, Na naszym forum bywalem juz wczesniej ale po tym postanowieniu, przeczesalem "Podroze"dokladnie, satarajac sie znalezc czyjes doswiadczenia w tego typu imprezie ale bezskutecznie. Czyzbym to ja tylko byl takim i to starym wariatem ?