Autor Wątek: Pozdrawiam  (Przeczytany 1379 razy)

lonerider

• sympatyk
  • *
Pozdrawiam
« dnia: Lipiec 05, 2019, 05:43:14 pm »
Cześć wszystkim

Chciałbym szacownej grupie serdecznie podziękować za namówienie mnie do kupna roweru poziomego.  nie mogę teraz znaleźć tego postu w którym ktoś napisał że w pewnym wieku zaczyna się szukać takiego roweru który nie boli oraz paru innych postów o wyluzowanej jeździe.  Zapamiętałem także drugi post  w którym  ktoś napisał  że na poziomce Po kilkudziesięciu kilometrach jazdy  nie myślimy o tym że boli dupa  tylko myślimy o tym gdzie jeszcze pojechać. Jest to super prawdziwe!  Kupiłem trajkę jestem absolutnie zachwycony  i zakochany.

Oczywiście podjeżdża pod górę absurdalnie ciężko, ostatnio w lesie wjechałem w takich piach że w zasadzie już pchać się nie dało i w sumie najwygodniej było ciągnąć rower za tylne koło.  To swoją drogą musiało świetnie wyglądać z boku :).

Ale poza tym są same zalety. Przede wszystkim można jechać i jechać i jechać. Można się zatrzymać popatrzeć na zachód słońca przeczytać gazetę książkę i jechać dalej. Pełen luz. To jakbym mógł w dowolnym miejscu postawić Mój fotel z salonu.

Dziękuję!!!

Pozdrawiam Wojtek

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
Odp: Pozdrawiam
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2019, 08:37:26 pm »
Cześć.
Wszystko co napisałeś to prawda.

Są jeszcze tacy,  którzy widzą znak drogowy z ilością kilometrów do danego miasta nie zastanawiają się jak daleko tylko przeliczają za ile godzin mogą tam dojechać.

"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp