Autor Wątek: Rzeszów wita  (Przeczytany 1191 razy)

Some Grue

• sympatyk
  • *
Rzeszów wita
« dnia: Maj 06, 2019, 11:10:45 am »
Cześć,
w końcu udało mi się spełnić moje marzenie jeszcze sprzed o ho ho ilu lat i nabyłem swoją własną poziomkę:

Część z Was pewnie kojarzy tego żółtego smoka: wybraliśmy się z większą częścią mojego stada (czyt. dzieci) pod Kraków do amelinium2 aby obejrzeć i zakupić. Pierwsze jazdy próbne udało się wykonać na opusczonym parkingu hipermarketu (no, w końcu w święta było tam pusto), pierwsza "dziewicza" trasa też zaliczona. Aczkolwiek jeden fragment kiepsko wybrałem, bo skończyło się na jazdo-pchaniu góra-dół po szutrowej drodze.

Obecnie rower jest doposażany w światła i inne polepszacze komfortu jazdy (a to konieczne, bo z reguły na przejażdżki mam czas dopiero późnym wieczorem), jak tylko pogoda się osuszy znów będę próbował swoich sił na nim.

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
Odp: Rzeszów wita
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2019, 11:14:48 am »
Witaj na odpowiednim poziomie! :D
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

Tehen

• wyczynowiec na poziomie
  • drezyny.eu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2019, 07:39:20 pm »
Kolega amelinium2 porządna firma.
Kupiłem od niego 2 rowery i jeżeli ktoś chce się spoziomować polecam serdecznie.
Lepiej trafić nie mogłeś  8)

Witam w gronie spoziomowanych.
Tuninguj maszynę według własnych potrzeb,trenuj i się gdzieś pewnie na poziomie spotkamy.
Tym bardziej że w Twoich okolicach jeszcze nie byłem a mam chęć trochę pojeździć.
Krosno,Dukla.Takie tam  ;D
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

oblivion

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2019, 11:00:58 am »
Powitać krajana, Sanok pozdrawia ;)

AGA

• całkiem inny wariat
  • PRODUCENT TRAJEK
    • matixbike
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2019, 08:34:01 pm »
witam z Podkarpacia
https://www.facebook.com/matixbike/timeline         - MATIX TRÓJKOŁOWIEC POZIOMY fat 1000W,48v, ,LIPO4 18AH przebieg- 2014-4860km sezon2015 -3740km,sezon2016-4456 przejechane