Rowery poziome - forum dyskusyjne > Techno

Pełne opony

(1/9) > >>

DeVilio:
Ojczulo sobie sprawił elektryczną hulajnogę xiaomi, wiadomka, sprzęt taki sobie ale często tam łapiesz kapcia, a zmiana tam dętki to wyższa szkoła jazdy, więc ojciec kupił sobie dwie pełne oponki i problem z głowy, inna sprawa z założeniem tego na tak małą felgę ale dało radę.

Tak czy inaczej - sobie pomyślałem, że może wartało by założyć takowe (większe ofc :D) do pozioma, nikt z nas chyba nie lubi kapciować na trasie. Oponkę mogę max założyć 37-622 (28x1.40-700x350), I teraz pytanko, bo w zasadzie o to tu kaman. Ktoś miał doczynienia z takimi oponami? Ceny, dostępność? Wczoraj przekopałem ciutkę net i jedna firma się w oczy rzuca ale polska strona nie działa, a dostępność w sklepach znikoma. Jakieś rady koledzy i koleżanki?

Mociumpel:
Z takich najbardziej "słyszalnych" w sensie dostępnych to były Tannusy - ale jakoś furory nie zrobiły - jak oglądam do 5-6 lat wstecz (debiut chyba 2012 na jakiś baik expo)  to są testy filmowe i same superlatywy że lekkie, że gładko się toczą i takie tam ale na forach różnie o nic mówią, ale raczej nie są miażdżone negatywem - po prostu inne i trzeba się przyzwyczaić.
Jedyna wada to cena - wysoka.
Przykładowe pierwsze lepsze https://sklep.szajbajk.pl/pl/p/Opona-Tannus-700x23c-nieprzebijalna/232

DeVilio:
Łojezu!! 200zł za jedną oponkę? I to jeszcze slik?! Łowmordeczkekopanyjeżyk... X_x Alternatywy jakieś? :(

live_evil:
Takie opony ważą więcej niż praktycznie nieprzebijalne Schwalbe Marathon plus

DeVilio:
Widziałem porównania opon, różnice są marginalne w wadze. Poza tym nieprzebijalne to nie są praktycznie nie przebijalne. Muszę wyszperać może są jakieś opony nie kosztujące po 200zł za sztukę = pełne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej