Autor Wątek: Baron lowracer  (Przeczytany 5344 razy)

golden

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Baron lowracer
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 13, 2018, 10:20:15 pm »
Franc widziałem Twoje cudo, bardzo mi się podoba, gratuluję wykonania.

Piotrek333

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 14, 2018, 05:03:07 pm »
Chomiczek podnoszony na zawiasie to bardzo dobre rozwiązanie. Załatwia problem gimnastyki przy wsiadaniu.
Rozumiem, że hamulce na kciuki pozwalają zwęzić kierownicę. Zwężacie bo jest wygodniej, czy może czujecie różnicę w prędkości?
Golden - mógłbyś przyciąć swojego chomika, ale go sprzedajesz. Nie pasuje ci kąt gięcia czy coś jeszcze innego kombinujesz?

golden

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2018, 05:43:21 pm »
Zmieniłem kąt chomiczka i nie jest gięta tylko prosta, a oryginalnej było mi żal ciąć. W ten sposób jest o wiele węższa i bardziej aero , nie wystają łokcie.

Piotrek333

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 15, 2018, 06:32:15 pm »
Golden - bardzo fajnie wygląda Twój kokpit. Jest wąziutko i nie ma plątaniny linek. Fajnie by było jakby użytkownicy wrzucali więcej fotek swoich rowerów, bo jest to inspiracją dla innych.

Dzisiaj zrobiłem pierwsze próby szybkościowe. Zgodnie z Waszymi zaleceniami zamontowałem chomika i pojechałem na pobliski pagórek. Długość odcinka próbnego to 2km, spadek około 65m, teren zalesiony, nowy asfalt. Startowałem z miejsca, kilka delikatnych obrotów pedałów do 10km/h i dalej na luzie.

Próba 1 - Low baron, z kuferkiem, kierownica chomiczek, chwyciłem kierownicę najwęziej jak się dało. - vmax 52km/h
Próba 2 - Low baron, z kuferkiem, kierownica chomiczek, chwyciłem kierownicę normalnie czyli dość szeroko. Czuć było jak wiatr pcha w wystające przedramię. - vmax 50km/h

Następnym razem pojadę bez kufra i coś mi się wydaje, że będzie nieco wolniej. Później popróbuję z ubarem no i jeszcze na high baronie.

Franc

• całkiem inny wariat
  • 26 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 15, 2018, 06:38:37 pm »
Golden: A spróbuj dać większe zdjęcia
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4