Rowery poziome - forum dyskusyjne > Przywitalec

Pozdrawiam z Piły

(1/3) > >>

RafBar:
Witam jestem Rafał i mieszkam w Pile. Pierwszy kontakt z rowerem poziomym miałem kilka lat temu, jak poznałem Toudiego i jego rowerową rodzinkę. Po kilku latach wspólnych wycieczek dorosłem do odpowiedniego poziomu i dzięki FDXowi  nabyłem poziomkę. Na pierwszy rower wybrałem bardzo podstawowy model firmy M5 kupiłem go w kiepskim stanie, ale za to bardzo tanio, na początek drogi i pierwszą poziomkę wystarczy.  Podczas trwającej miesiąc kapitalki i pomocy Toudiego  rower dostał praktycznie wszystkie nowe części  i nowy lakier o dość rzadkim kolorze ;-) taki chciałem i wiem, że jest jedyny w swoim rodzaju.  A teraz o wrażeniach z jazdy, jeżdżę dopiero od miesiąca (z tego dwa dni się uczyłem ;-)) ale już odważyłem się na pokonanie trasy 100 kilometrowej w jeden dzień !!!  Wiem, że nie jeździ się szybciej i lżej niż na tradycyjnym rowerze, ale za to frajdy z jazdy na poziomie nic nie zastąpi.

woojtek1:
Witaj. Też tak mówiłem o mojej m5, że na chwilę, ateraz bujam się juz 4 rok ;)

szydziu:
Piła - gdzie to jest??

RafBar:
Miejscowość Piła leży w północnej Wielkopolsce, zapraszam jest tu bardzo dużo dróg rowerowych wśród pięknej zieleni doliny Noteci i nie tylko.

toudi333:
Piła to miasto koło Trzcianki ;) jak byś jechał na Skórkę to będziesz przez nie przejeżdżał :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej