Autor Wątek: Dosłownie pół roweru :D 4xkoła, fotelik, kaseta, korba, opony, 4x dętki, stojak.  (Przeczytany 170 razy)

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
Generalnie to co w temacie:
2x nowe opony Michelin Dynamic Sport, 25-622 (700x25c) jechane raz,
4x dętki - dwie nówki sztuki, dwie używane ale sprawne (jako zapas) pod wyżej wymienione opony
Felga Mavic 205 622x13 6106 (kompletna felga, szprychy + kaseta 7 rzędowa)
Felga bliżej nie zidentyfikowana, wąska bardzo, szosowa (felga kompletna + szprychy, piasta)
Dwie felgi albo na części albo do centrowania, wymieniłem je bo mogłem skoro PZU płaciło, centra niewielka do zrobienia jak ktoś umie centrować.
Stojak na rower podłogowy - mi się generalnie nie przyda wiec dodaję do zestawu
Korba 52/42 170cm, szosowa
Fotelik biały z włókna szklanego chyba, spokojnie da radę powozić jeszcze wiele tyłków i pleców, wymieniłem bo PZU płaciło, a ten jest lekko przytarty na brzegu (co nie przeszkadza w użytkowaniu) - generalnie można pomalować, czy założyć fotelik i jakąś krawędziówkę wkleić - będzie cacy, szczerze mówiąc wygodniejszy niż ten co mam obecnie ale wymieniony i nie chce mi się zmieniać z powrotem wiec idzie na sell. Były pytania więc uzupełniam, ja mam 176cm wzrostu i spokojnie się na nim mieściłem z luzem, sądzę że powinno styknąć do 180 - 185cm - koleś od którego kupiłem ten rower był wyższy ode mnie, musiałem sporo korbę skracać we flevo żeby dosięgnąć ;D

Oddam całość za 400zł, wysyłka po mojej stronie, DPD po otrzymaniu przelewu. Same Opony i dętki są warte jakieś dwie stówki minimum, cena chyba dobra jak za pół roweru? No, a że idzie zima - idealny czas do dłubania, myślałem, żeby zakupić jakąś ramę, skręcić resztę części, odmalować całość na różowo i puścić jakiemuś hipsterowi ale nie mam gdzie tego poskładać, a żona warczy że złom zalega w mieszkaniu wiec muszę puścić to dalej.

Zdjęcia:

pełne wersje zdjęć:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2018, 01:47:10 pm wysłana przez DeVilio »
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
Odp: Dosłownie pół roweru :D 4xkoła, fotelik, kaseta, korba, opony, 4x dętki, stojak.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2018, 08:32:02 am »
Podbijam i przypominam że cena może być do negocjacji :)
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->