Autor Wątek: Przyznać się! Który to...  (Przeczytany 88559 razy)

Franc

• całkiem inny wariat
  • 25 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #330 dnia: Październik 01, 2018, 07:10:07 pm »
Wiem coś na ten temat, znam jednego który to osobiści na moich oczach zrobił :)
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P8 (SWB ASS) umarł i nie żyje :(
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
szary Renault Modus z D4F

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
« Odpowiedź #331 dnia: Październik 02, 2018, 10:49:20 am »
Trzeci dzień jazdy na poprzednim flevo, wydawało mi się że okiełznałem drania, jadę sobie z górki prędkość miła dla oka, ze 30 - 35 leciałem, jak na nową maszynkę nie do końca poznaną to sporo, ranek był piękny, do pracy lecę i jak rower zaczął gonić węża to nie opanowałem drania i rozsmarowałem się po asfalcie, rower cały, na ociekający płynami czerwonymi zakląłem i ostrożnie pojechałem do pracy. Już w firmie zmyłem krew z roweru i od tamtej pory gleb niewiele, a jeżeli już to malutkie.
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #332 dnia: Październik 03, 2018, 10:12:08 pm »
hm..rower poziomy ma dwa koła to sie wywrócić raz w roku musi
U nas na wsi powstał "skatepark"....
Już wiem.
Rino ma słabo dociążone przednie koło - na rampie  się zsuwa a kontakt z rampą jest niezbyt fajny ;)
..no chyba że jest trajką :p
Karol już wie ze nawet trajka na rynnie może się obalić ;)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
« Odpowiedź #333 dnia: Październik 13, 2018, 03:40:16 pm »
Kogo dzisiaj widziałem w Gdańsku Głównym okolo 15:30 koło cukierni Kaliszczak? Ktoś śmignął i nawet łapką nie machnął... :P
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2018, 02:14:18 pm wysłana przez DeVilio »
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

Ijateż

• kolarz na poziomie
  • vel marudaXL
« Odpowiedź #334 dnia: Październik 15, 2018, 11:46:11 am »
Wczoraj byłem pokibicować na 19 PKO Maratonie w Poznaniu. Głównie kibicowałem tak zwanym (po staropolsku  ;)) handbikerom, którzy startowali przed główną imprezą i z dużym zdziwieniem wśród nich dostrzegłem bardzo klasyczną trajkę w układzie tadpole napędzaną konwencjonalnie przy użyciu nóg. Wie może ktoś coś bliższego? Czy może była to maszyna towarzysząca któremuś z zawodników, a może jechał nią zawodnik z jakąś inną, nie nożną niesprawnością? Przyznaję ze wstydem, że z wrażenia nie zapamiętałem numeru startowego. Bo chyba organizatorzy nie uznali trajki za "wózek inwalidzki z napędem łańcuchowym" tylko z racji pozycji jeźdźca?

aligatorpoczta

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #335 dnia: Październik 17, 2018, 01:10:06 pm »
Wczoraj byłem pokibicować na 19 PKO Maratonie w Poznaniu. Głównie kibicowałem tak zwanym (po staropolsku  ;)) handbikerom, którzy startowali przed główną imprezą i z dużym zdziwieniem wśród nich dostrzegłem bardzo klasyczną trajkę w układzie tadpole napędzaną konwencjonalnie przy użyciu nóg. Wie może ktoś coś bliższego? Czy może była to maszyna towarzysząca któremuś z zawodników, a może jechał nią zawodnik z jakąś inną, nie nożną niesprawnością? Przyznaję ze wstydem, że z wrażenia nie zapamiętałem numeru startowego. Bo chyba organizatorzy nie uznali trajki za "wózek inwalidzki z napędem łańcuchowym" tylko z racji pozycji jeźdźca?
znam gościa ale nie ma go u nas na forum emeryt i jeździ rekreacyjnie ale bardzo często ,mam go na FB w znajomych ,gajowy go chyba też zna
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

gajowy

• wyczynowiec na poziomie
  • byle dalej i dalej
« Odpowiedź #336 dnia: Październik 17, 2018, 05:07:33 pm »
znam gościa ale nie ma go u nas na forum emeryt i jeździ rekreacyjnie ale bardzo często ,mam go na FB w znajomych ,gajowy go chyba też zna

Znam człowieka, to Zdzisiu Długiewicz z Głuchowa. Poznaliśmy się na FB, a fizycznie spotkaliśmy się kiedy w zeszłym roku  jechałem na zlot do Czech. Super człowiek, wielki pasjonat poziomek!!! Proponowałem żeby ujawnił się na forum, ale jakoś nie zdecydował się, oczywiście poinformowałem Zdzisia o naszych zlotach. Z tego co wiem to startował również w maratonie PKO we Wrocławiu w tym i ubiegłym roku. :)