Rowery poziome - forum dyskusyjne > Przywitalec

Pozdrowienia z Dalekiej Północy (czyli okolic Trójmiasta ;-)

(1/2) > >>

andrzej:
Dzień dobry wszystkim Poziomym!

Ja poruszam się jeszcze w pionie, ale od kiedy wyczytałem że cykliści za oceanem przesiadają się na stare lata na trójkołowce to też zapragnąłem.

Na razie przede mną krok nr 1, czyli przejechanie się takim cudem i stwierdzenie czy to jest dla mnie.
No i tu jest problem, bo z dotychczasowych poszukiwań wynika, że cywilizacja rowerowa rozwija bujnie od Łodzi w dół.

Jakby ktoś z Was (a) był z okolic Trójmiasta oraz (b) miał rower na trzech kołach a także (c) dałby się przejechać to byłbym wielce zobowiązany.
A może znacie jakiegoś dystrybutora takich pojazdów gdzieś w okolicy?

Andrzej

aligatorpoczta:
Cześć we Władysławowie jest wypożyczalnie i mają trajke ,ja mam tylko dwukolowca

andrzej:
Dzięki!
Jak we Władku to pewnie najlepiej zaczekać do 1 IX ;-)

raffi:

--- Cytat: aligatorpoczta w Sierpień 20, 2018, 09:05:55 pm ---Cześć we Władysławowie jest wypożyczalnie i mają trajke ,ja mam tylko dwukolowca
--- Koniec cytatu ---

Nie rozumiem tylko słowa "tylko". Dwukołowiec do wielu zastosowań jest lepszy niż trajka. Po mieście nawet dużo lepszy, bo korki, ciasnota, celowanie między słupki, furtki i inne.

aligatorpoczta:

--- Cytat: raffi w Sierpień 22, 2018, 08:34:33 am ---
--- Cytat: aligatorpoczta w Sierpień 20, 2018, 09:05:55 pm ---Cześć we Władysławowie jest wypożyczalnie i mają trajke ,ja mam tylko dwukolowca
--- Koniec cytatu ---

Nie rozumiem tylko słowa "tylko". Dwukołowiec do wielu zastosowań jest lepszy niż trajka. Po mieście nawet dużo lepszy, bo korki, ciasnota, celowanie między słupki, furtki i inne.

--- Koniec cytatu ---
to wiem ale kolega chciał spróbować trajki ,też miałem wizję na trajke kiedyś ale po przemyśleniach jeżdżę na dwóch kółkach  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej