Autor Wątek: Pozdrowienia z Dalekiej Północy (czyli okolic Trójmiasta ;-)  (Przeczytany 569 razy)

andrzej

• sympatyk
  • *
Pozdrowienia z Dalekiej Północy (czyli okolic Trójmiasta ;-)
« dnia: Sierpień 20, 2018, 11:15:39 am »
Dzień dobry wszystkim Poziomym!

Ja poruszam się jeszcze w pionie, ale od kiedy wyczytałem że cykliści za oceanem przesiadają się na stare lata na trójkołowce to też zapragnąłem.

Na razie przede mną krok nr 1, czyli przejechanie się takim cudem i stwierdzenie czy to jest dla mnie.
No i tu jest problem, bo z dotychczasowych poszukiwań wynika, że cywilizacja rowerowa rozwija bujnie od Łodzi w dół.

Jakby ktoś z Was (a) był z okolic Trójmiasta oraz (b) miał rower na trzech kołach a także (c) dałby się przejechać to byłbym wielce zobowiązany.
A może znacie jakiegoś dystrybutora takich pojazdów gdzieś w okolicy?

Andrzej

aligatorpoczta

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Pozdrowienia z Dalekiej Północy (czyli okolic Trójmiasta ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2018, 08:05:55 pm »
Cześć we Władysławowie jest wypożyczalnie i mają trajke ,ja mam tylko dwukolowca
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

andrzej

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2018, 09:31:58 pm »
Dzięki!
Jak we Władku to pewnie najlepiej zaczekać do 1 IX ;-)

raffi

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2018, 07:34:33 am »
Cześć we Władysławowie jest wypożyczalnie i mają trajke ,ja mam tylko dwukolowca

Nie rozumiem tylko słowa "tylko". Dwukołowiec do wielu zastosowań jest lepszy niż trajka. Po mieście nawet dużo lepszy, bo korki, ciasnota, celowanie między słupki, furtki i inne.

aligatorpoczta

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2018, 04:57:41 pm »

Nie rozumiem tylko słowa "tylko". Dwukołowiec do wielu zastosowań jest lepszy niż trajka. Po mieście nawet dużo lepszy, bo korki, ciasnota, celowanie między słupki, furtki i inne.
to wiem ale kolega chciał spróbować trajki ,też miałem wizję na trajke kiedyś ale po przemyśleniach jeżdżę na dwóch kółkach  :D
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2018, 09:11:46 am »
Witam z Gdańska, ja też na poziomie ale również 2 kołowym, gdybym miał garaż to zapewne celował bym w Matixa od Aga na facie bo po górkach 3miejskich fajnie się śmiga tym
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

osesku

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2018, 06:34:17 am »
Cześć Andrzej,
Trajki jak i innych rowerów nietypowych można "spróbować" w warsztacie niedaleko Sianowa. Bywa, że są udostępniane w Gdańsku albo Gdyni podczas imprez rowerowych takich jak przejazd Tunelem pod Martwą Wisłą z okazji rocznicy otwarcia. Podpowiedział bym sklepy, ale najbliżej znalazłem w Chojnicach :). Namiary można wyszukać. Powodzenia!
Pozdrawiam M.