Autor Wątek: Rumia pozdrawia:)  (Przeczytany 645 razy)

drab

• sympatyk
  • *
Rumia pozdrawia:)
« dnia: Sierpień 01, 2018, 06:16:18 am »
Cześć wszystkim:)
Rumia pozdrawia, czyli kłania się pomorskie. Mam 44 lata i dopiero będę szukał poziomki. Tzn - żeby nie było, myśl mi chodzi po głowie od dawna, ale cały czas z finansami krucho... Parę słów w tym temacie: mam zaburzenia równowagi (podejrzewam, że obłędnik  :P albo coś w tych okolicach - tak czy siak skutkuje to tym, że nie jestem w stanie jechać sam na jednośladzie czy przejść się po krawężniku. Zatem - trajka. I to na dodatek długa - mam 198 cm wzrostu. Kiedyś próbowałem (ba - korzystałem z niego ze trzy lata) jeździć na pionowym trójkołowcu; przebiegi Gdynia - Gdańsk były na porządku dziennym. Więcej w tym jednak było uporu niż przyjemności z jazdy - brak przerzutek i sztyce wyciągnięte do granic możliwości - a ja sam czułem się jak szczudlarz.
Zatem - chcę szukać. I znaleźć. Hmmm... nie będzie mnie stać na wydatek wyższy niż 3.000 i to w jakiejś dłuższej perspektywie. Czy to wykonywalne?
Pozdrawiam
Krzysiek

przenikanie

• kolarz na poziomie
Odp: Rumia pozdrawia:)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2018, 06:40:09 am »
Cześć! Rumię co roku zaliczam, jadąc na Hel. Fajne miejsca macie do jazdy na poziomie.
Znam ten ból z błędnikiem. Mam to samo. Dlatego też jeżdżę tylko na trajkach.
Jak chcesz, to mam wolną trajkę Hase (znaczy na sprzedaż). Ale to odjazdowy elektryk, tani nie jest... Chyba że chcesz prawie nowego Matixa (trajka full amor) za pół ceny sklepowej. http://sklep.rocek.pl/pl/poziome/403-trojkolowy-rower-poziomy-matix.html

Mówisz że chcesz i masz :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2018, 06:56:47 am wysłana przez przenikanie »
Hase Kettwiesel delta trike 72V / 2kW
Hase Kettwiesel delta trike 60V / 1kW

raffi

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Rumia pozdrawia:)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2018, 07:13:48 am »
On pisze, że 3k, Ty linkujesz rower za 10. No to się na pewno dogadacie :P

Co do trajki, za 3k może być kłopot znaleźć. I generalnie może być kłopot znaleźć trajkę na niemal 2m wzrostu, ja takich nie widziałem.
A myślałeś może by samemu zrobić? Wtedy spokojnie zmieścisz się w swoim budżecie, a wbrew pozorom to nie jest nic strasznie trudnego by zbudować rower.