Autor Wątek: II Ultramaraton dookoła Zalewu Szczecińskiego 250km, 7 września 2o19  (Przeczytany 2404 razy)

shp

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 121
Zakładam nowy wątek, bo stary może mylić. Odbywa się kolejna edycja maratonu dookoła Zalewu Szczecińskiego. Według informacji od jednego z organizatorów, poziomki będą klasyfikowane, jak zgłosi się co najmniej trzech uczestników na poziomach i wtedy zrobi się osobną kategorię. W zeszłym roku pojechałem sam. Czas słabiutki, jakieś 14 godzin. Godzinę straciłem na kluczeniu. W tym roku zastanawiam się, czy zapisywać się. Wpisowe tyle samo, co na innych rowerach, a i tak jedzie się poza konkurencją. Równie dobrze można sobie zrobić aktywną wycieczkę obok wyścigu.
Mnie to gryzie, bo parę lat temu, na poprzednich maratonach, była po prostu kategoria rowery szosowe i inne i nie było żadnych podkategorii, a jechała też jedna osoba na zwykłym mieszczuchu. Dajcie znać, jeżeli mimo wszystko ktoś byłby zainteresowany startem.


https://dostartu.pl/ii-ultra-gryfus-turystyczny-ultramararton-rowerowy-dookola-zalewu-szczecinskiego-v3594.pl.html?fbclid=IwAR0TdMvM49Y7bfCKnvKJBbj2FkaTxUWjFnXvLOLo_vTkcbrxRUDvKIsKNNk