Rowery poziome - forum dyskusyjne > Sprzedam, kupię

Zębatka owalna w każdym rozmiarze

(1/5) > >>

LowRider:
Wykonam zębatkę owalną z dowolną liczbą zębów, i z dowolnym ażurem, które zaproponuje klient. Wycena indywidualna.

fdx:
Wiem że wycena indywidualna ale jakie są przedziały cenowe?
mogłbyś wrzucić kilka przykładowych zdjęć zębatek z cenami?

Czy okrągłe spersonalizowane też mógłbyś wykonać? (z jakimś napisem, logiem czy wzorem)

ile np. kosztowałaby taka jak na załączonych wyżej zdjęciach, orientacyjna cena okrągłej zębatki 42 , 48, 50 zębów, domyślam się że cena zależy też od skomplikowania wzoru

Z czego one są i jaki rodzaj materiałów możesz użyć? (zapewne stal nie wchodzi w grę...)

Franc:
LowRider - a inne elementy mógłbyś wycinać? Najlepiej z twojego materiału, znaczy z twojego EN-AW7075 (czyli dawne Pa9) o grubości 10mm.

LowRider:
Franc

mógłbym, z aluminium jeszcze nie wycinałem, ale myślę, że da radę.

fdx

Oczywiście, że to jest stalowa zębatka, ta na zdjęciu. Mogę wykonać dowolne logo czy napis w granicach możliwości lasera.
Pokazać przykład, jakiś wzór ażuru a ja wyrysuję i podam cenę i pokażę w pliku jak by to wyglądało.
Podać konkretnie np. Chcę zębatkę okrągłą 42T, z takim ażurem i logiem czy napisem jak na załączonym zdjęciu, stalową.

A pytanie mam ogólne:

Dlaczego nikt nie chce spróbować eliptycznych? Jakaś fobia czy co?

darade73:
Cześć. Potrzebuję jedną tarczę okrągłą 60T rozstaw 135mm campagnolo. Termin do 30.07. Czy jest to możliwe?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej