Autor Wątek: A może coś z tego będzie? ;)  (Przeczytany 13708 razy)

fdx

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 695
Odp: A może coś z tego będzie? ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 26, 2018, 09:09:19 pm »
jak dasz bom na szybkozamykaczach to bedziesz mogl go wsuwać do transportu.
nauke zacznij na górce. Jadąc z górki z nogami przy ziemi utrzymuj równowagę siedząc normalnie. pozniej z nogami na pedałach i na koniec pedałując. szybko sie nauczysz w taki sposób.
Poziomka... bo ostre koło jest zbyt mainstreamowe...

zbiegusek

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • http://www.zbychewka.pl
    • Pracownia ceramiki ZBYCHEWKA
Odp: A może coś z tego będzie? ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 26, 2018, 09:18:43 pm »
JEEECHAAAŁEEEM :) :) :) Kilka kółek wokół domu (kwartał ulic czy jak to zwał). Łatwo nie było, ale się udało. Tak sobie myślę, że jak go (rower) ustawię pod siebie, to może być już tylko lepiej, nie? ;)[...]
A propos, pewnie na forum jest, ale co mi tam - zapytam. Jak rozwiązujecie problem dopasowania długości łańcucha do wysunięcia bomu? Zakuwanie za każdym razem wydaje mi się mało sensowne. Kilka spinek obok siebie? Na pionie zdarzało mi się na dłuższych wyjazdach zmieniać wysokość siodełka o 1 - 2 cm, a tu trzeba by równolegle zmieniać długość łańcucha i to dwa razy tyle co zmiana wysunięcia bomu...[...]
Jutro będę dalej próbował :)
No i gratulki! :)
Co do minimalnej zmiany o jakiej mówisz - jak jeździłem na swoim jamniku w dalsze trasy, to dla zmiany pozycji po prostu zjeżdżałem bardziej na siodle - zmieniając w ten sposób odległość do pedałów no i pochylenie pleców. Ale zasadniczo rzadko była taka potrzeba...
Próbuj, próbuj. W sensie: ćwicz, ćwicz, a będziesz grać jak Buddy Ritch! ;)
--
Pozdrrrawiam serrrdecznie!
zbYszek

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: A może coś z tego będzie? ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:20:11 pm »
Tam będziesz wieszał rower w wagonie.....wygodnieszwgo miejsca siedzącego (leżącego) nie znajdziesz w całym składzie.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: A może coś z tego będzie? ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 27, 2018, 08:44:44 am »
Śmiechowo, też nabyłem ostatnio pozioma, co prawda po raz kolejny ale dzisiaj pierwsza "dalsza" jazda (do pracy) i obyło się bez wypadków. Nogi jednak pamiętają jak się na flevo jeździ pomimo tego że nauka zajęła mi 3 dni. :D powodzenia kolego z Twoim nowym cackiem! :)
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

piechucki

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Odp: A może coś z tego będzie? ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 01, 2018, 08:24:31 pm »
Dziś miała miejsce pierwsza "wyprawa" ;) Nabiłem aż 25 km. ... i podobało się. Wiele przemyśleń, różne próby ustawień. Jeszcze sporo do zrobienia, żeby to było "po mojemu", ale małymi kroczkami...
Ciąg dalszy nastąpi :)
Wojtek
Challenge twister

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: A może coś z tego będzie? ;)
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 02, 2018, 08:18:22 pm »
Dziś miała miejsce pierwsza "wyprawa" ;) Nabiłem aż 25 km. ... i podobało się.

Ja miałem 17km......Dzisiaj wróciłem  z Pierścienia....
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


piechucki

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Odp: A może coś z tego będzie? ;)
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 15, 2018, 01:43:35 pm »
Przygotowywałem się mentalnie na wczoraj w trakcie Zlotu na 60 km, ale że pogoda popsuła szyki, to dziś to nadrobiłem. Postanowiłem sprawdzić czy Tum i Góra św. Małgorzaty są na właściwym poziomie ;) ... i są :]
Wojtek
Challenge twister