Autor Wątek: Dojazd zlot 2020  (Przeczytany 172 razy)

lechulysy

• wyczynowiec na poziomie
Dojazd zlot 2020
« dnia: Maj 28, 2020, 03:40:38 pm »
Ktoś chętny?

Chcę wystartować w sobotę 20 czerwca ze Skierniewic (dojazd z Wawy pociągiem) - bez własnych poprawek mapy.cz pokazały mi ok 400km czyli akurat na wtorek można dojechać robiąc 100km / dziennie. Zabieram namiot ale być może jakiś sensowny warmshowers się znajdzie to czemu nie?
Po drodze chcę zobaczyć stawy w Miliczu i może coś jeszcze - kto zna okolice prośba o podpowiedź.
Po zlocie będę jechał do Czerska: robimy mały spływ Wdą, a po nim wracam do domu - taki urlop sobie wymyśliłem w tym roku :)

tutaj trasa - prośba do lokalsów o warianty omijające ruchliwe drogi lub prowadzące do miejsc wartych zobaczenia - z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie

Leszek

Leopold

• sympatyk na poziomie
  • **
Odp: Dojazd zlot 2020
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2020, 06:56:11 pm »
Zazdroszczę!
Leopold

noisue

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2020, 07:58:57 am »
Do Poznania wjeżdżaj przez Czempiń - Pecna-Mosina - Puszczykowo-Poznań. W Puszczykowie nie jedź 430, tylko drogą wzdłuż Warty(Nadwarcianska-Wczasowa-Poznańska), Poznańska łączy się potem z 430, przed skrętem w prawo jet ścieżka rowerowa, która prowadzi aż do Poznania. W tym miejscu możesz podjechać szybko na Szachty(stawy/glinianki) z wieżą widokową na Poznań.
W Poznaniu przez całe miasto przebijesz się Wartostradą. Ale pewnie coś będziesz chciał zobaczyć.
Kiedy planujesz wyjazd ze zlotu? W niedziele?
Mam w planach dojechać na zlot z Poznania, to może podam Ci potem, więcej szczegółów.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2020, 08:07:54 am wysłana przez noisue »

Dziasiek

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2020, 10:27:02 am »
Lechu, ja też się  wybieram z Wilgi na kołach.
Więc jeśli Ci pasuje, możemy umówić  się gdzieś  po drodze.

lechulysy

« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2020, 12:05:58 pm »
Wiesiu, pisze na priva :)
Leszek

gajowy

• byle dalej i dalej
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2020, 12:50:26 pm wysłana przez gajowy »

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #6 dnia: Dzisiaj o 09:09:25 am »
Ktoś chętny?

Chcę wystartować w sobotę 20 czerwca ze Skierniewic (dojazd z Wawy pociągiem) - bez własnych poprawek mapy.cz pokazały mi ok 400km czyli akurat na wtorek można dojechać robiąc 100km / dziennie. Zabieram namiot ale być może jakiś sensowny warmshowers się znajdzie to czemu nie?
Po drodze chcę zobaczyć stawy w Miliczu i może coś jeszcze - kto zna okolice prośba o podpowiedź.
Po zlocie będę jechał do Czerska: robimy mały spływ Wdą, a po nim wracam do domu - taki urlop sobie wymyśliłem w tym roku :)

tutaj trasa - prośba do lokalsów o warianty omijające ruchliwe drogi lub prowadzące do miejsc wartych zobaczenia - z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie

Nagnij trochę trasę przez Zduńską Wolę to jeden nocleg masz (macie).

Planowałem dojechać na zlot z Wrocławia, ale to było rok temu....
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 09:11:34 am wysłana przez hansglopke »
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp