Autor Wątek: Materace siatkowe marki Ventisit  (Przeczytany 5998 razy)

Antonowitch

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 768
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
Odp: Materace siatkowe marki Ventisit
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 23, 2018, 08:49:45 pm »
Ja rezygnuje z tego zamówienia ponieważ zamawiałem już u Ciebie Anton materac na mailu i juz mam materac :) Pozdrawiam
Spoko, często trudno mi powiązać niki z forum z zamówieniami jak nie znam kogoś osobiście.
Niech Ci się dobrze jeździ ;)
Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

Antonowitch

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 768
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
Odp: Materace siatkowe marki Ventisit
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2018, 09:13:13 am »
I jak poodbierane przesyłki?
Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

Inc0

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 295
Odp: Materace siatkowe marki Ventisit
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 01, 2018, 04:21:25 pm »
dzięki doszło... kurcze ale to sprężyste ;)

EDYTA: WOW! Dzisiaj zrobiłem mały test materacyka co prawda ledwie 58km ale już co nieco o nim rzec mogę : napierwszy rzut oka widac że woda mu krzywdy nie zrobi :P na starym materacu mokre plecy sa w standardzie nawet po przejechaniu 10km w temperaturze 15C na ventisit suchutko a dziś mieliśmy 26C i pokonałem prawie 60km, siedzi się wygodnie  i pewnie materac nie przejawiał tendencji do ślizgania się po fotelu  przed klejeniem rzepów po przyklejeniu mogło być tylko lepiej.  nieco sprężysty mało się ugina pod ciężarem moich 4 liter( a swoje ważę) ale nie jest zbyt twardy/niewygodny , zauważyłem że w porównaniu do poprzedniego materaca ten  pochłania w pewnym stopniu wstrząsy , trzyma się dobrze siedziska, nie ma efektu "pływania" na zakrętasach tani nie jest ale jeśli utrzyma swoje własności fizyczne długo warta swoich pieniędzy. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2018, 07:46:11 pm wysłana przez Inc0 »
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.