Autor Wątek: Cruzbike Danielastego - ukończone  (Przeczytany 22914 razy)

czarny_1963

• sympatyk
  • *
Odp: Cruzbike Danielastego - ukończone
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 23, 2012, 08:52:04 pm »
Powiedz mi Danielasty w jaki sposób masz przymocowane te siodełko do ramy bo mam wrażenie że któregoś dnia spadniesz z tego roweru, bo widzę tam tylko płaskownik wygięty i tylko dwa wkręty do drewna i mnóstwo taśmy klejącej. Ja bym nie ryzykował siedzieć na czymś takim.
A co do mojej konstrukcji to na pewno się pochwalę pokaże z pewnością całą produkcję od początku do końca i możesz krytykować, jestem na to przygotowany nie tylko z twojej strony ale także innych.

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 23, 2012, 08:56:03 pm »
od spodu jest obejma od rur ze stali przykręcona do siedziska, która dociska się do ramy poprzez meblowkręty, na oparciu jest przykręcony płaskownik, który został wygięty po obu stronach. następnie został przewiercony. w Ramie wychodzi sztyce i obejma od sztycy. płaskownik nakłada się na obejmę i przechodzi tam stalowa ośka która się skręca dwoma nakrętkami. Fotel jest jak beton, nie do zerwania, przynajmniej ja nie widzę takiej możliwości

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 20, 2012, 10:17:04 am »
zakupiłem chorągiewkę z kauflanda. Zamierzam ją okleić odblaskami. 3 dni od kupna a już pozytywne reakcje ludzie w samochodach, takie jak gesty kciukiem, czy "podziękowania" że jestem bardziej widoczny. Przydało się już chyba w korku jak jechałem. Jakaś babka jak mówiła że jak zobaczyła chorągiewkę która się porusza to poczekała aż przejadę :)

nahtah

• wyczynowiec na poziomie
  • Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 26, 2012, 06:11:56 pm »
Ładna kompozycja - gratulacje i szerokich dróg.:)

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 29, 2012, 10:11:14 pm »
https://picasaweb.google.com/101401769132058802034/29Pazdziernika2012
Dodałem odblaski na koła zrobione na masę krytyczną pt " bądź widoczny" naklejki są kupione od gromanika :)

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 14, 2012, 05:58:52 pm »
Raczej napewno chciałbym sprzedać pozioma, Stan jak na zdjęciach w linku powyżej, napęd jeszcze pojeździ - wszystko na sisie 3x6, koła alu 26 cali, oponki kenda kwest 26x1.5, waga około 20kg może mniej, bez sakw i chorągiewki. Cena myślę że około 300zł, odbiór w okolic Bdg, może i nawet wyślę ale ile to będzie kosztować tym bardziej że złożyć za bardzo się nie da

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 30, 2018, 12:20:47 pm »
treść do usunięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2018, 12:49:34 pm wysłana przez Danielasty »